Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

    Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

rotllietas

Sveikas,mammas.Kadas rotallietas iesakiet beernam vecumaa 1,3-2 gadiem?Interesee no attiistossaas puses.Vai var jau pirkt plastaliinu?

Ievietots 6. mar 2014 10:22

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Lai pievienotu komentāru, jāielogojas:

inesssse

es pirmo reizi devu pec diviem gadiem
Pievienots  6. mar 2014 13:49

Atbildēt komentāram

maijvabole

Var pirkt plastilīnu un krāsas(zīmēt ar pirkstiņiem) Mammai,protams,jādarbojas līdzi un nevar gribēt,lai bērns sēž pie galda stundu. Tik maziem uzmanība ir nenoturīga un ilgāk par 10-15 munūtēm uzmanību nenoturēs. Veikalos ir piemēroti plastilīni(netoksiski) un krāsas bērniem. Vēl bēniem patīk veramās rotaļlietas ar šņorītēm. vēlāk paši varat sataisīt pogājamas mantiņas(nopogāt ziedlapiņas vai mārītes punktiņus) Tas viss trennē pirkstiņus un valodiņu. Veiksmi!
Pievienots  6. mar 2014 17:00

Atbildēt komentāram

MamaNiki

Sveiki, mes splelejamies ar memo kartiņam, ar kartiņam kur uzzimēti dažādi priekšmēti un uzrakstīti vārdi, es vairakas reizes radīju meitai, viņa atcērējas un pēc tam vareja paradīt pati ja prasa. ļoti daudz interesantas attīstošsa rotaļlietas internet veikala iesaku apmeklēt, var būt kaut kas iepatiksies
Pievienots  3. mar 18:59

Atbildēt komentāram

MamaNiki

Vel viss kas attīsta siko motoriku, mozaikas, krāsas, plastelīns, kinetiskais smiltis
Pievienots  3. mar 19:00


 

LAPAS KARTE