Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3/5
    Dace Mūrniece

    Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

rotllietas

Sveikas,mammas.Kadas rotallietas iesakiet beernam vecumaa 1,3-2 gadiem?Interesee no attiistossaas puses.Vai var jau pirkt plastaliinu?

Ievietots 6. mar 2014 10:22

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Lai pievienotu komentāru, jāielogojas:

inesssse

es pirmo reizi devu pec diviem gadiem
Pievienots  6. mar 2014 13:49

Atbildēt komentāram

maijvabole

Var pirkt plastilīnu un krāsas(zīmēt ar pirkstiņiem) Mammai,protams,jādarbojas līdzi un nevar gribēt,lai bērns sēž pie galda stundu. Tik maziem uzmanība ir nenoturīga un ilgāk par 10-15 munūtēm uzmanību nenoturēs. Veikalos ir piemēroti plastilīni(netoksiski) un krāsas bērniem. Vēl bēniem patīk veramās rotaļlietas ar šņorītēm. vēlāk paši varat sataisīt pogājamas mantiņas(nopogāt ziedlapiņas vai mārītes punktiņus) Tas viss trennē pirkstiņus un valodiņu. Veiksmi!
Pievienots  6. mar 2014 17:00

Atbildēt komentāram

MamaNiki

Sveiki, mes splelejamies ar memo kartiņam, ar kartiņam kur uzzimēti dažādi priekšmēti un uzrakstīti vārdi, es vairakas reizes radīju meitai, viņa atcērējas un pēc tam vareja paradīt pati ja prasa. ļoti daudz interesantas attīstošsa rotaļlietas internet veikala iesaku apmeklēt, var būt kaut kas iepatiksies
Pievienots  3. mar 18:59

Atbildēt komentāram

MamaNiki

Vel viss kas attīsta siko motoriku, mozaikas, krāsas, plastelīns, kinetiskais smiltis
Pievienots  3. mar 19:00


 

LAPAS KARTE