Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.4/5
    Liiga Priede

Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Svētki, izklaides, jautrība

Atspirdzinajumi un uzkodas sievietem

Lieta tada ka es esmu sadomajusi uztaisit meitenu vakaru,un gribetu parsteigt savas draudzenes.Dodiet padomu,kadam darzenu auglu un galas uzkodam...Un vel....Gribas uztaist ari kadu kokteiliti,tikai nezinu,ko var jaukt kopa,lai uzreiz nebutu gar zemiGribas kaut ko garsigu un sevi palutinat

Ievietots 4. mar 2014 14:36

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Latika

ja gribas vieglu kokteilīti-varu ieteikt versiju -variacija par tēmu "sangrija" (lai gan esmu pussausā/sausā vīna cienītāja...šis man iet pie sirds) Taisīju vasarā uzbalīitēm; aptuvenās sastāvdaļas(dažas ir variējamas) un proporcijas: uz 1l sangrijas vīna iet 0,5 litra sidrs+ nepieciešamie augļi (es liku) - apelsīna un citrona škēles, vīnogas, saldētus ķiršus, ābolu kubiciņus. pagatvaošana(manā versijā ) - vakarā traukā sagriež izvēlētos augļus un uz nakti aplej ar sangriju, pirms pasniegšanas pievieno saldētos ķiršus un sidru. pasniegšanai jēju visu lielā stikla bļodā,katrs smēla ar kausiņu. tas tāds veigls kokteilītis,ja neesi koteiļu mākslas guru. par uzkodām...kas nu katram iet pie sirds...man jau liekas ka vienmēr ir topā melone ar vītinātu gaļiņu un dažen dažādu sieru izlase-vienkārši un gardi. ja ir pacietība-mazas uzkodu maizītes ar light filadelphia+lasītis. savulaik taisīju salātus- lapu salāti (pēc saviem ieskatiem kādi),granātābols, bri siers, valrieksti+eļas citronu mērce. neko jau diži orģinālu neiteicu... bet viss,kas man garšo...
Pievienots  4. mar 2014 20:44

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE