Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3.4/5
    Liiga Priede

    Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Svētki, izklaides, jautrība

Jaunums Valmierā

Bērnu preču noma Valmierā.

 -Mazuļa pirmajā dzīves gadā vecākiem nākas iegādāties daudz un dažādas bērniem nepieciešamas lietas, inventāru,rotaļlietas.  Bērnu lietas nav lētas, bet mazulis no tām izaug tik ātri. Ir arī tādas bērnu lietas, kuras izmantojam tikai īsu brīdi, un pat tādas, kuras, skaidri zināms, – mazulim būs nepieciešamas var būt tikai reizi. Tāpēc nauda, ko tērējam konkrētu lietu iegādei, bieži vien neatmaksājas. Ir saprātīgs veids, kā šo problēmu risināt – vajadzīgo lietu var arī iznomāt.Piem.zīdaiņu svari, pakaviņi, pudelīšu sildītāji.
-Ir daudz noderīgu attīstošo rotaļlietu, kuras ir interesantas pavisam neilgu laiku, bet pēc tam tās tiek novietotas plauktos un uz tām tikai nogulsnējas putekļi. Tāpēc rotaļlietu noma ir lielisks veids kā dažādot Jūsu bērna rotaļas un vispusīgu attīstību.Un tā kā āra vēl nav tik jauks laiks,tā būs vieglāk un ātrāk sagaidīt saulīti.
-Ja jubilārs ir vecumā no 1-4 gadiem,tad jautrāku draugu ballīti var padarīt iznomājot slidkalniņu,bumbu baseinu,tuneli ložņāšanai vai piepūšamo pili.
-Ja esat ciemiņa statusā, tad idejas jaukai dāvanai  varat arī  meklēt šajā mājas lapā.
-Laba ir tāda rotaļlieta, kas nerotaļājas pati, bet aicina ar to spēlēties bērnu.Rotaļāšanās ir bērna darbiņš.Tā viņš attīstās, aug lielajai dzīvei. Un daba ikvienā bērnā ir ielikusi šo dziņu rotaļāties – mums vien jāpiedāvā tai materiāls. Un tas nav tik vienkārši kā liekas – labu un piemērotu rotaļlietu izvēle ir liela māksla.Varbūt tieši šeit katrs varēs atrast, ko piemērotu savam mazajam.
Tas viss atrodams

 

Ievietots 18. feb 2014 11:34

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE