Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3.66667/5
    Sanita Cvetkova

    Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Brīvā diskusija

kiniesu veikals aliexpress.com

Hmm vienkarsi velejos izblauties kdam,kautkur..tatad pasutiju meitinai 2 komplektinus uz pavasari,abi no 3 drebitem sastav,un tagad skatos ka laikam vienu nedabusu,jo tur ka galavalsts tracking way ir Lietuva ne Latvija,rakstu pardevejam jau treso vestuli,vinns ir online bet neatbild.Pietam manu komentaru pie feedback ar izdzesis.

Ievietots 6. feb 2014 12:12

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

sauliiteee:)

Arī aliexpress atgriež naudiņu,ja preci neesi saņēmusi. Pārdevējs naudiņu saņem tikai tad,kad tu apstiprini,ka esi saņēmusi pasūtījumu. Spied pie pasūtīju atvērt strīdu un tur arī visu ar pārdevēju noskaidrosiet, ja neizdosies vienoties ar pārdevēju, tad sarunā iesaistīsies paši aliexpress man katrā ziņā nekādu aizķeršanos un pārpratumu nav bijuši.
Pievienots  6. feb 2014 15:40

Atbildēt komentāram

rikucis

Paldies par informaciju,itka zinaju ka vini atgriezz,bet biju aizmirsusi kas un kaa tur jadara
Pievienots  6. feb 2014 20:13

pupupupu

uz Latviju sūta 98%. Un pircēju aizsardzība ir lielāka, nekā pārdevēju. turklāt dubultā - gan ebay, gan paypal
Pievienots  6. feb 2014 20:36

Atbildēt komentāram

vasariga

Jā, naudu dabūsi atpakaļ, ja prece neatnāks. Aliexpress ir laba pircēju aizsardzības programma. Pārdevējs negribēs riskēt ar savu reitingu un atmaksās vai sūtīs vēlreiz. Tur visu var sarunāt, arī latviski vari palasīt Daļa pārdevēju ļauj maksāt arī ar paypal, bet es parasti maksāju ar maksājumu karti.
Pievienots 24. mar 08:12

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE