Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3/5
    Dace Mūrniece

    Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Svētki, izklaides, jautrība

Vijoļspēles privātstundas

Piedāvāju privātsstundas vijoļspēlē. Vecumam nav nozīmes, ja vien ir vēlme apgūt vai papildināt prasmes, iemaņas šī instrumenta spēlē. Pati esmu pabeigusi Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolu un šobrīd studēju Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijā. Paralēli studijām strādāju mūzikas skolā par vijoļspēles pedagogu, kā arī aktīvi spēlēju/ koncertēju gan ar orķestri, gan ar stīgu kvartetu un citiem projektiem Ja ir vēlme iepazīt šī brīnumskaistā instrumenta pasauli, tad droši raksti un es ar lielāko prieku palīdzēšu to apgūt!

Ievietots 29. jan 2014 10:02

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE