Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3/5
    Dace Mūrniece

    Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Svētki, izklaides, jautrība

attīstošie pulciņi un nodarbības

labdien!

gribēju padalīties ar jaunumu bērnu attīstošo pulciņu jautājumā. ārzemeš tas jau ir ļoti populāri palicis, ka vecāki nevis sūta bērnus uz pulciņiem, bet nāk kopā ar bērneim un darbojas vienotā komandā. Tagad arī  mācību centrā "Buts" būs pieejamišādi te attīstošie pulciņi un nodarbības , kas saistīsies ar visa veid koka darbiem. Tēti un mammas nenguleit mājās, nāciet ar bērneim  un kopā darbosimies, pulcinji plaņojas uzsākties no  8 februāra pa sestdienām no 10:00, lai varat labi arī izgulēties.  
Gribēju dzirdēt jūsu domas par šādām nodarbībām, kur kopā varēsiet visu ko izgatavot. 

Ievietots 21. jan 2014 07:15

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE