Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Slepenās sarunas

Toposa mamina

Draugs greizsirdigs uz mazuli vai skops? Nesaprotu neko vairs :(

Sveikas meitenes, lugsu pec padoma, jo nu jau skiet ka vairs nesaprotu neko. Man rit 5 grutniecibas menesis. Man blakus ir briniskigs cilveks, kurs interesejas par vina nakamo mazuli un ir gadigs un miljs , bet... Ir ka vienmer kads "bet". Es nezinu cik daudz to vajadzetu norakstit uz maniem trakojosajiem hormoniem, bet man skiet ka vins uzvedas briziem ka tads skopulis. Atzisos, ka lidz ar darba zaudesanu neperkamies vairs veikalos taa kaa kadreiz. NU principa pasu nepieciesamo. Un man briziem liekas, ka vinam zel, ja kaut ko apedu par daudz. Kaa sanaca man raudiens par to, ka vins ta noskobijas, ka apedu visas vina mammas man dotos persikus, kas bija kadi 10gab. Man jau tas sak likties pilnigs absurds. Jo veikala loti skatos ko perkam, par cik darba samazinaja status, kadu laiku partiku tagad perk vins. Es rupigi rekinu ko mes labak un letak varetu pagatavot, bet tai pat laika vins nem no plaukta dargus cepumus, kaut kadas lietas kuras var vai nu izcept vai ko savadaku panemt. Aizliegt jau nevaru un nekad neko neesmu ari teikusi jo vins maksa, bet tadd man reizem ir jaklausas cik viss ir dargs un kapec mes tik dargu perkam. Es tiesam neesmu no tam sievietem kam tik loti gribas est, bet reizem vitamini gribas vairak. Ari nespeju vinu pieradinat, ka nav jaized uzreiz visi cepumi pacina, vai visa sokolade. Tas ir kaut kas divains... Gan tas cik liela kare ir vinam uz saldumiem (varbut tapec ka audzis 3 bralu gimene un vienmer bija jadalas, bet 28 gadu vecuma cilveks to nav iemacijies...), gan tas, ka strunts varbut par mani, bet vins netiesi liedz savam mazulim. Tiesam jutos tik labi kad aizbraucu pie mammas un omites, jo tad var sedet darza uz est kaut vai pedejos redisus un visi priecasies.  Kur kludos varbut es? Un varbut kada ir ari ar to saskarusies?

Ievietots 8. jūn 2009 17:23

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

EUU Zaniit

njaa situaacija tev neapskauzhama, zheel tevis, vai tu vinjam esi visu so te teikus?(to ko raksti seit)varbuut vins isti neizprot situaaciju, bernins tak puncii nevar partikt tikai no svaiga gaisa....
Pievienots  8. jūn 2009 17:39

Atbildēt komentāram

Toposa mamina

Es ieminos par to vai tiesam vinam zel, ka apedu utt. Vins pasmaida un saka, ka protams, ka nav zel, bet tiesam varbut es taa esmu iedomajusies. Ja vien nebutu si lieta, tad labaku nevaretu veleties cilveku sev blakus. Man bail, ka mazulim iemacisu, ka vienmer ir jadalas ar gimeni, bet vins to nedaris tik uzskatami, tad vienkarsi viss bus kakim zem astes
Pievienots  8. jūn 2009 17:51

nellija2008

Ir jau lieta tada ka viriesiem loti gruti pierast pie jauniem apstakliem.Itkaa jau apzinaas bet kad nonak pie veikalu plauktiem tad visa ta apzinasanaas izplen kaut kur
Pievienots  8. jūn 2009 17:43

Atbildēt komentāram

Anonīms

dace
Pievienots  8. jūn 2009 18:14

Atbildēt komentāram

Anonīms

man ir taada pati liidziiga situaacija, bet atshkjiriibaa no tewis es neesmu staawoklii un mans draugs naw mana beerna teews..arii es ciinos, lai manai meitinjai wiss buutu garshiigaaks, kaut ko nopeerku sawai mazuliitei, bet mans draugs wisu apeed(smiekliigi jau skan), bet ikdienaa tas rada taadas dusmas, kad es saku es tachu to mazajai pirku, winjsh apwainojas, un jautaa kas tad mazaa ir labaak, iipashaaka..it kaa nesaprastu...es ari esmu taa augusi, ka wecaaki wisu prieksh beerniem taupiija, wisu labaako dewa, arii kaarumus, pashi needa, lai mums ar maasu tiktu...bet winjsh ta kaa badaa...pat beernam peedeejo actimel izraus...
Pievienots  8. jūn 2009 18:20

Atbildēt komentāram

Toposa mamina

Laikam jau tomer japiekrit, ka viriesi kaut kadas atseviskas lietas vienmer bus kaa mazi berni. Pameginasu nakamreiz ta kartigak parunaties acis skatoties un negaidot isto momentu, bet vienkarsi pateikt, ka man ar tevi nopietni japaruna. Varbut, ka nostrada. Varbut tev ari pameginat?! Vai ari tad pa mazam solitim ir jaradina, ka nedrikst visu uzreiz apest. Nu kaa vecaki maziem berniem, taa mes varetu viriesiem macit Varetu but jautri no malas Lai veicas!
Pievienots  8. jūn 2009 18:50

+=-

Traki.Man atkal ka vīrs visu taupa meitai,pa dienu,kad kaut ko nopērku,atstāju vīram arī,bet viņš atstāj meitai,un vel sarāj mani,ja pus šokolādi vēlos paņemt un kaunina.
Pievienots  5. nov 2014 13:37

GHJD

Man ari ir bijis ,kad vīrs aped ko esmu taupījusi,bet es atspēlējos.Es atnāku no veikalu ar bernu un diviem saldējumiem, viņš jauta kur man es saku tev nav, jo tu apedi ,ko es taupiju bērnam,tapec Lielais bērns tagat skaties ,ka mēs edam saldējumu.....un tagat ,ka tu jūties.....( citreiz vēl viņu ķircinu par to kad jaatstaj tak ir bērnamari nevar viens pats visu  apest,ka rima)
Pievienots  8. jūn 2009 19:07

Atbildēt komentāram

bebis

tur pilniigi nau tavas vaina!!!! Es tevi arii saprotu un zinu kaa tas ir kad naak jau meenesa beigas tad vins atceraas par kko ko mees pirkaam meenesa saakumaa un redzot ka uz beigaam plaukti ir tuksi saak skaitiit a kur aaboli palika a kur tie cepumi palika a tu jau apeedi Vot i smiekliigi es jau taa kaa meitene ieturu slaido liiniju,un kad man kko taadu pasaka man gribaas vienkaarsi nosist vinju pameegini pasaki vinjam to pasu jo runaaties tiesaam nau veerts!!!Es gaju un skaitiiju a kur sula palika a kur tas palika un tad vinjam izkaitinaaju un vins vairs neko taadu nemeeginaaja atkaartot jau ilgu laicinju ir miers
Pievienots  8. jūn 2009 19:11

Atbildēt komentāram

Toposa mamina

he he labs variants Bus japamegina
Pievienots  8. jūn 2009 19:16

niice

nu diskusijas autores gadijumā man liekas, ka lielākā daļa ir viņas pašas iztēle, kas esot stāvoklī ir pastiprināta, domā, ka viņam žēl, jo viņš ne tā paskatijies. bet tām, kas komentējušas gan ir vīrieši greizsirdīgi skopuļi. ar tādu arī es esmu saskārusies-mammas draugs. mums mamma ir tāda, kas arī vienmēr visu bērnu dēļ atdotu un pēdējos santīmu sagrabinš, lai citreizkādu gardumiņu nopirktu, bet tagad mamma ir kopā ar vīrieti, kuram savos 40 nav neviena bērna un var ļoti manīt greizsirdību un skopumu, lai gan viņš mācās un ir jau daudz labāk nekā bija sākumā
Pievienots  8. jūn 2009 19:30

Atbildēt komentāram

Toposa mamina

Loti ceru, ka patiesam taa ir, jo negribetos ar to saskarties ari tad kad mazulitis piedzims
Pievienots  8. jūn 2009 19:57

niice

nu tad, kad piedzims mazulis, tad tas varētu parādīties arī,ja tagad ir tikai izdoma, bet domāju, ka tad, kad tēvs mazo iemīlēs, tad nekas viņam nebūs žēl priekš mazā. tikai atceries, ka tēvi mzo ne uzreiz iemīl, kā tas ir ar mammām.
Pievienots  8. jūn 2009 20:05

Toposa mamina

eh... nu ko lai dara. Ar viriesiemslikti, bez viniem ar
Pievienots  8. jūn 2009 20:08

niice

nu nezinu, man liekas, ka ar vīriešīem tomēr labāk, arī tavā gadījumā. kā jau tika rakstīts vīriešus arī skopumā var pārmācīt, tapēc baudi to, ka viņš tev ir tāds arī ar savu skopumu, bet lēnām mēģini pārmācīt. lai tev izdodas
Pievienots  8. jūn 2009 20:19

mānija

Man laikam būs palaimējies ar mīļoto cilvēku. Lai gan viņš nav dēla tēvs, no viņa puses gan nekas par to neliecina. Bija gadījums, kad man nācās sestdienā strādāt un draugam vajadzēja mazo pieskatīt. Draugs ar saviem čomiem šad un tad pa nedēļas nogalēm hokeju uzspēlē, bija dēlu paņēmis kā līdzjutēju. Pārgāju mājās no darba, biju neganti izsalkusi, pirmais, ko ledusskapī ieraudzīju bija jogurts. Apēdu. Vēlāk abi mani vīrieši atgriezās no hokeja, pēc kāda laiciņa no virtuves atskan "Interesanti. Šorīt Jānītim jogurtu nopirku, būšu veikalā aizmirsis vai atkal kājas pieaugušas?"
Pievienots 31. mar 2012 18:19

Atbildēt komentāram

nomalas

kur trūkums pa durvim iekšā, tur, protams, ar saticību grūti. Es spēju saprast, ka cilvēkam vienkārši gribas ēst ungribas tērēt un pirkt to, ko pierasts, bet īsti vairs nesanāk... un tad, kad gribas ēst - ļoti, ļoti - tad retais būs tik dāsns, ka pats jutīsies regulāri izsalcis, bet to labāko dos saviem mīļajiem. Par laimi pašas veselīgākās lietas - burkāni, bietes, kāļi, ķirbji, svaiga gaļa utt. nav tās dārgākās, tā ka ja runa tieši par vitamīniem, tad domāju, ka tev ir iespējas tos iegūt, bet, protams, gribas arī ko gardāku.
Domāju, ka pieradināt neizēst uz reiz visu galīgi nevajag, reizēm tacu tieši to gribas un ir ok   varbūt kaut kā panāc, ka pārtiku vairāk sāc pirkt tu - visdrīzāk vairāk ietaupīsi un tā būs veselīgāka - man vismaz radies priekšstats, ka vīrietim uz cenām iemācīt skatīties utt, ir pārāk grūti.
Pievienots 31. mar 2012 19:03

Atbildēt komentāram

nomalas

un par to, ka neesi teikusi, ka viņš ņem pārāk dārgus cepumus - tas tak nekas, ka viņš maksā - parādi, ka varbūt labāk nopērkam pa to naudu 2 lētākus cepumus un painteresējies, kāpēc viņš grib tieši dārgos. Protams, tu nevari aizliegt, bet runāt par to mierīgi var - kāpēc ne (tikai bez pamācībām
Pievienots 31. mar 2012 19:06

Atbildēt komentāram

1. 1
  2. 2
  3. »

LAPAS KARTE