Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 5/5
    Liiga Priede

    Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Saimniekojam mājās un dārzā

Sos lūdzam palīdzību - par problēmām dzīvoklī!

Īrējam trīsistabu dzīvokli 8.stāvā Rīgā - Pļaviekos..

Virtuvē un toletē gan aukstā, gan karstā ūdens plūsma ir ideāla, bet kastā ūdens plūsma vannas istabā ir zem katras kritikas - pat dušā nav normāli iespējams nomazgāties ....

Kad vaicājam dzīvokļa saimniecei par mūsuprāt radušos problēmu, ka nevar normāli nomazgāties dušā - saimniece tikai atbild, ka pie vainas astotais stāvs , tapēc neesot ūdenim spiediena ... ( krānam vannas istabā ir ūdens maisītājs)

Bet mums kā dzīvokļu īrniekiem rodas pamatots jautājums  - kā tas var būt, ka toletē un virtuvē ar spiedienu viss ir perfekti kārtībā, bet vannas istabā spiediena nav ?

Es neesmu ar santehniķa izglītību, bet man ir  radušās aizdomas, ka ūdens ir noregulēta ar nolūku, lai tiktu patērēts pēc iespējas mazāks karstā ūdens...

Kādas lūdzu par šo problēmu ir Jūsu domas?

Varbūt lūdzu kāds mūs varētu pakonsultēt...

Jau iepriekš paldies!

Ievietots 4. jan 2014 20:21

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE