Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.5/5
    Inta Linde

Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Saimniekojam mājās un dārzā

Izmaksas pērkot dzīvokli

Sveiki, padalieties,kas ir pirkuši dzīvokli pēdējā laikā - kādas ir aptuvenās izmaksas? Piem. Rīgā 3ist dzīvoklis.

Ievietots 29. dec 2013 10:23

Ieraksti komentāru
Secība:

Evelyn

mēs pirkām pirms gada divistabu dzīvokli,paši remontējām. bez remonta 12 000 ls. notārs izmaksāja naudiņu,lai līgumu sastādītu,noformētu. ja par komunālajiem,tad mums ir kkāda īpašnieku apvieība vai kas(es nezinu) bet no tā rēķini ir mazāki. piemēram par apkuri,ūdeni un kanalizāciju par novembri 60ls bija.
Pievienots 29. dec 2013 13:17

Atbildēt komentāram

Garden_

Pērkot dzīvokli - cik lielas Jums bija tās kopā? ap 1000, pāris simti? vnk gribētu zināt, ar ko rēķināties, varbū izdevīgāk ir samaksāt māklerim, lai tas visu nokāŗto nevis pašiem skraidīt pa visurieni un ievākt visus dokumentus un visur maksāt...
Pievienots 29. dec 2013 13:42

* * *

Un noalgojot mākleri, viņš Jūsu dzīvokļa iegādes izdevumus segs no savas kabatas?
Pievienots  5. jan 2014 13:21

Atbildēt komentāram

maijvabole

Viss maksā naudu-arī mākleris,kurš jūsu izdevumus netaupīs un pieliks vēl klāt savējos. Dzīvokļa vērtība atkarīga no rajona,kurā pērkat.var jau arī par 1 000 000.
Pievienots  6. jan 2014 06:44

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE