Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.66667/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Saimniekojam mājās un dārzā

Grīda

Sveiki! Man ir problēma un varbūt kāds zinās risinājumu!
Tātad, lieta tāda - regulāri tīru grīdu, slauku, mazgāju, bet tā pat tā ir netīra! Zeķes netīras, bēran drēbes netīras (mazulis rāpo)
Varbūt ko daru nepareizi, tātad ko es daru - mazgāju četrāpus - beržu! (piemēram koridorš un virtuvē ir flīzes) pēc katras flīzītes noberzšanas skrienu mazgāt švammi zem tekoša ūdens, pat tas nepalīdz! Esmu izmisumā, gribu beidzot tīru grīdu.

Ievietots 28. dec 2013 13:37

Ieraksti komentāru
Secība:

rikucis

uzrakstiijaat tiessi to,ko es ssodien gribeeju rakstiit.Nu man nav tik tragjiski,ka beerns vislaik netiirs,bet arii skjiet,ka griida nav iisti tiira,ka kautkas tur paliek.Berzt neberzzu,iznnemot virtuvi,tur gan berzzu,bet ar uzslauku,uzmazgaaju laminaatu,arii skaloju vairaakas reizes,lai tiira slota.Bet kad ar roku griidai pieskaros,tad sajuuta ka veel tur kautkas ir,kaut neko redzeet nevar un taa.
Pievienots 28. dec 2013 16:49

Atbildēt komentāram

zaica

Un tev tas tik ljoti ir vajadziigs? Vai tieshaam dziivee nav nekaa svariigaaka par izlaiziitu griidu un zzilbinoshaam zekjeem? Tad,kad man aptruukaas speeka teelot superistabeni,jo rezultaats ir taads kaads ir,sapratu,ka velti teereeju energjiju paarspiileetai sterilitaatei,kuras rezultaataa neizveidojas imunitaate un velti teereeju laiku,ja taa vietaa varu dariit kaut ko lietderiigaaku...Taatad man laika pietiek svariigaakaam lietaam un vieglaak ir pielaagoties muuzziigi netiiraam zekjeem,nekaa pielaagot muuzziigi baltas zekjes. Vnk vajag sadaliit apgjeerbu,ko pa maaju var valkaat un,ko atstaat izieshanai. Ar kjiimijaam-indeem arii vairs nenodarbojos,mazgaaju vnk 60 graados,ir ok. Ir taads labs teiciens-ja nevari kaut ko mainiit,maini attieksmi... Ja esi pedante,kura dzenas pakalj katram siikaakajam puteklim,tad to vairs nevar mainiit,kaa tikai saakt pielietot kjiimijas un radikaalas metodes... Veel jaanjem veeraa griidas segumu iipatniibas,citaadaak neredzu jeegu sarezzgjiit dziivi...
Pievienots 28. dec 2013 17:02

Atbildēt komentāram

lovely

Nezinu, vai tas, ko rakstīšu būs noderīgs, bet tomēr - es grīdas mazgāju ar verdošu ūdeni un nekāda vaina. Nezinu, cik karsts ūdens Jums tek no krāna, bet man patiešām ir ļoti karsts, tad es pieleju spaini, pievienoju nedaudz grīdas mazgājamo līdzekli un mazgāju! Un slotu regulāri izskaloju, lai nav ar to pašu netīro jāmazgā. Jāpiebilst, ka arī grīdas segums daudz ko ietekmē.
Pievienots 28. dec 2013 17:36

Atbildēt komentāram

iSLA

Man mamma maaciija udenim pievienot nedaudz veljaspulveri,taa kaa ir beerni,tad lietoju veljas pulveri,un lielajai mikroshkjiedras lupatai izgriezu caurumu pa vidu,uzmaucu uz slotas un mazgaaju,pat peec 2 nedeeljaam griida netiiras zekjes nepataisa!
Pievienots 28. dec 2013 21:37

Atbildēt komentāram

iSLA

TB:Beernu veljas pulveri!
Pievienots 28. dec 2013 21:39

rikucis

Lloti atvainojos,bet taadas mulkjiibas sarakstiijaat!Var jau pulveri pievienot,bet tas neko tur nedos!Un tad jau jums supergriidas(laikam taadas kaa tagad trauki izgudroti,kur netiirumi passi nopil nost)!Griidas paliktu netiiras pa taadu laiku un pat aatraaku pat,tad ja tur neviens nestaigaati,liidz ar to kad ienaaktu zekjes paliktu netiiras,pastaigaajot jo putekli buutu taapat sakraajussies!
Pievienots 28. dec 2013 23:01

iSLA

Es tā mazgāju un man ir tīras grīdas,arī pēc nedēļas,un bērniem zeķes ir tīras!Ja pati neesi mēģinājusi mazgāt ar mikrošķiedras lupatu,tad kā vari teikt,ka tās ir muļķības,ko? Katru otro dienu vēl māju izsūknēju un nekādi putekļu ''kalni'' man nekrājās mājās,ja pati nemāki māju uzkopt,tad laiks iemācīties!
Pievienots 29. dec 2013 09:43

LAPAS KARTE