Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.4/5
    Liiga Priede

Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Svētki, izklaides, jautrība

Atpūta Ventspilii...

Sveiki!!!
Gribam doties kaadaa izvraucienaa esam ieplanojusi doties uz Ventspili vai kaads vareetu ieteikt ko jauku un kur var apskatiit Venspilii???bez naudas kernasanas un rekinoties ar to ka liidzi buus ari 1gadu vecaa meitinja

Ievietots 15. dec 2013 18:13

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

riebjas

Mēs rudenī bijām Ventspilī. Ļoti patika. Visas autostāvvietas ir bez maksas. Tā kā braukāt var riņķī un apkārt un stāties kur grib. Ieej ventspils mājas lapā. Noteikti jāaiziet uz piejūras muzeja parku. ļoti daudz ko darīt bērniņam un lielajiem. . bērnu pilsētiņa. .bānītis diemžēl ziemā nestrādā .akvaparks manuprāt arī nebija īpaši dārgs, salīdzinājumā ar Līvu akvaparku. Mēs braucam uz 2 dienām palikām viesnīcā vilnis, talsu iela 5. samaksājām 28 ls. ar brokastīm personām. un [protams osta. Tur kā vienā galā izkāpjat no mašīnas tā tālu, tālu var aiziet un var ieiet arī info centrā pie ostas un paņemt bukletus un kartes. Loti vienkārši pēc kartes visu atrast. Jauku atpūtu!
Pievienots 16. dec 2013 07:27

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE