Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Svētki, izklaides, jautrība

Apsveicam daudzbērnu māmiņu, kas Latvijā laimēja vairāk nekā Ls 300 000!

​Lai arī dalību dažādos Superbingo,superloto utml., es saucu par muļķību, tagad lasu ziņas un no sirds priecājos - Latvijā lielāko laimestu ir saņēmusi trīs bērnu māmiņa no Valkas pagasta! Viņa esot laimējusi 258 207 latu lielu laimestu un privātmāju, kuras vērtība esot gandrīz Ls 60 000 vērtībā.

Laimīgā saka: "
Kad izloze jau bijusi pāri pusei, viņa neesot lolojusi lielas cerības uz laimestu, jo viņas kvītī esot bijis vēl diezgan daudz neatzīmētu skaitļu. "Pēkšņi sāka "birt" tieši mani skaitļi un, kad vīrs pie pēdējās, 42.robežbumbiņas, sauca, ka esmu laimējusi lielo naudu, es sēdēju un skatījos vienā punktā," savas sajūtas apraksta laimētāja.
"Jutos tā, it kā man zirgs būtu pa galvu iespēris."

Es gan ļoti ceru, ka pēc šā nepieaugs loteriju pircēju skaits... Vismaz atgādiniet sev, ka šobrīd laimesta nekāda nav

Ievietots 13. nov 2013 19:46

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

rikucis

Es nesapratu ssi raksta jeegu,pareizaak nobeigumu..Es ceru,ka peec ssii nepieaugs loterijas pirceeju skaits,atgaadiniet ka ssobriid laimesta nekaada nav.Kur tad nav,tas laimests?Ir!Izklausas peec skaudiibas,kaa arii ceri,ka peec Tava ieteikuma,tagad nepirks loterijas biljetes,un Tu viena vinneesi
Pievienots 14. nov 2013 03:57

Atbildēt komentāram

trallallā

Arī es nopriecājos par to, ka uzvarējusi daudzbērnu māmiņa Citreiz skaties - cilvēkam jau ir mašīna, un laimē vēl vienu. Lizabeta, vai tad laimesta summa neveidojas no uzkrājuma, kas reižu no reizes netiek laimēts? Neko no 'šīm lietām daudz nesaprotu, jo, manuprāt, šo biļešu pirkšana ir nejēdzīgākais naudas tērēšanas veids.
Pievienots 14. nov 2013 04:33

Atbildēt komentāram

rikucis

Uzkraajums vinjiem ir visu laiku,ja nemaldos tad bija veel rakstiits,ka jaunais uzkraajums ir 100 000 ls. Un godiigi,kas tur godiigs.Bet ja nespeeleesi,tad nevajag suudzeeties,ka nevinnee loterijaas.Citam paveicas ar pirmo reizi,citiem peec gadiem,citam visas dziives laikaa pat santiimu neizdodas vinneet!Bet kas neriskee,tas nedzer ssampanieti!Un jaa,es ar esmu ieveerojusi,ka lielaakoties vinnee tie kam jau skjiet,taapat daudz ir!Bet tie parasti ir llaudis,kuri passi tomeer kaut ko dara,tai skaitaa uzspeelee loteriju!Tie kas cjiikst,ak nevinnee,tie lielaakaa dalja nemaz nespeelee vai vienreiz pa dziivi uzspeeleejussi!P.s Galvenais,neesiet skaudiigi!Priecaaties vajag,ka cilveekeim veicas
Pievienots 14. nov 2013 15:43

Anonīms

Lūdzu neputrojaties,laimests ir 258207 jau ar māju!!!
Pievienots 14. nov 2013 05:38

Atbildēt komentāram

Lita

Varbūt nerūpīgi lasu, bet citēju: "Trīs bērnu māmiņa no Valkas pagasta laimējusi 258 207 latu lielu laimestu un privātmāju, informē "Latvijas Loto" pārstāve Aiga Roziņa." avots:
Pievienots 14. nov 2013 06:00

Anonīms

Tieshi taa - ar visu maaju. Mazaak vajag lasiit portaalus kuri tikai paarpublicee zinjas kaa ienaak praataa Latloto maajas lapaa saciits: Laimests 258 207,02 lati saskaņā ar spēles noteikumiem veidojas no laimesta par SuperBingo - 197 117,68 lati, laimesta par Bingo - 3144,86 lati, laimesta par Rāmi - 118,23 lati un laimesta par Centru - 4,11 lati, kopsummā 200 384,88 lati. Tā kā uz laimīgās kvīts bija atzīme par dalību papildspēlē Džokers, ir laimēta arī Džokera dāvana privātmāja 57 822,14 latu vērtībā.
Pievienots 14. nov 2013 06:25

maro

nee viss- es ar sakšu ko spēlet-a ja nu paveicas jo nekad lidz šim nav veicies-protams super bingo neesmu spēlejusi....tikai žēl ka superbingo var vinnet 1-reizi gadā -lielo laimestu,vismaz [edejos 3 gadus tā ir bijis..
Pievienots 14. nov 2013 06:08

Atbildēt komentāram

mele39

Jā, tiešām interesanti... Tik daudzi spēlē, bet lielais laimests izkrīt tik reti, var jau būt, ka viss ir godīgi...var jau būt...
Pievienots 14. nov 2013 07:33

atkal mamma

Var jau būt,ka spēlēt loteriju ir muļķīgi,bet ja biļeti nekad nenopirksi arī laimesta nekad nebūs.Domāju,ka šī daudzbērnu māmiņa arī man piekrīt,jo mēs nekad nezinām,kad bus un vai būs mūsu laimīgā loze.Bet kā saka,kas kas neriskē,tas nedzer šampanieti un viņa šobrīd dzer-APSVEICU
Pievienots 14. nov 2013 08:20

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE