Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3/5
    Dace Mūrniece

Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Svētki, izklaides, jautrība

Dāvanas Ziemassvētkos

Varbūt varam viens otram laicīgi ieteikt vietas, kur var iegādāties labākās dāvanas Zsvētkiem, jāsāk gatavoties, jāapzina vietas, kurās var par lētāku naudu dabūt labākās dāvanas.

Piem es atradu bērniem ļoti izdevīgus piedāvājumus šeit!

Lūdzu jūsu piedāvājumi

Paldies!

Ievietots 8. nov 2013 17:25

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Garden_

Par 220.lv man ir savs viedoklis - ne visai iepriecinošs, jo tās cenas, ko viņi norāda ar atlaidi ir pat vel lielākas nekā citos internetveikalos. Vismaz 5 preces esmu pārbaudījusi......
Pievienots  9. nov 2013 07:34

Atbildēt komentāram

Aguciitis

Labs veikals - toyteam.lv. Rotallietas berniem par loti izdevigam cenam
Pievienots  9. nov 2013 08:30

Atbildēt komentāram

gogelmogels

Rotaļlietas vēl varbūt var paspēt izdevīgi no mytoys.de pasūtīt.
Pievienots 20. nov 2013 08:40

Atbildēt komentāram

Etena

Sveiki! Šogad ar draugu nolēmām nepirkt katram kādu atsevišķu dāvanu, bet gan uzdāvināt kopīgu ceļojumu. Iesākumā likās, ka sanāks ļoti dārgi, bet tad atradu ceļojumu tieši vecgada vakarā uz 2 dienām un ja parēķina cik izmaksātu jaunā gada svinību organizēšana, galda uzklāšana un vēl citas ar svētkiem saistītas lietas, tad šis likās ļoti labs variants, kā apvienot Ziemassvētku dāvanu un jauku Jaunā gada sagaidīšanu, turklāt par pieņemamu cenu. Tagad domājam iegādāties ceļojumus arī vecākiem, jo mammai pa svētkiem iekrīt arī apaļa jubileja. Ceļojumus par izdevīgām cenām var meklēt šeit:
Pievienots 23. nov 2013 20:28

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE