Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3.4/5
    Liiga Priede

    Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

  Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Saimniekojam mājās un dārzā

NEUTRAL produkcija - piegāde BEZ MAKSAS!!!

​Alerģija ir augoša problēma kā bērnu, tā pieaugušo vidū. Vairāk nekā 25 gadus Neutral saka alerģijai “Paldies, nē” un cītīgi strādā, lai radītu maigus un kvalitatīvus produktus. Tāpēc neviens no mūsu produktiem nesatur smaržas, krāsvielas vai citas nevajadzīgas piedevas. Izvēloties Neutral ražotus produktus, Jūs izvēlaties labu attieksmi pret savu ādu, kā arī samazināt iespēju, ka Jums varētu rasties alerģija un pastiprināts ādas jutīgums. Tādā veidā mēs rūpējamies par jutīgu ādu.
Neutral produkti ir apzīmēti ar zaļā gulbja zīmi, oficiālo Skandināvijas ekoloģisko produktu zīmi, kura nozīmē, ka produkts ir nekaitīgs Jūsu bērnam un dabai 

Internetveikalā

iespējams iegādāties Neutral,FROSCH, Dr.Beckmann, ELMEX u.c. R-Eiropā novērtētu zīmolu produkciju gan mājas tīrībai, gan bērnu higiēnai!

PIEGĀDE BEZ MAKSAS!!!

Iepērcies internetveikalā vai nāc ciemos uz mūsu veikaliņu Kr.Barona ielā 95a!

Ievietots 5. nov 2013 16:58

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE