Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Klepus, niez kaklā.

Ko iesākt? Niez kakls, nu ne gluži kakls, bet dziļāk rīklē. Nav ne iesnas ne temp. Sēžot, stāvot nav tik traki, kad apguļos gultā tā sākas, sāk niezēt, klepoju, bet nekas ārā nenāk, iemigt nevaru. Man rit jau grūtniecības 25 nedēļa, visus tos pūšamos un tabletes lietot jau nevajadzētu. Kas palīdz? Rīt mēģināšu tēju vai siltu pienu ar medu. Varat vēl ko ieteikt?

Ievietots 5. nov 2013 15:28

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

aptauja

jādara uz nakti! Novāri kādus 4-5 nomazgātus kartupeļus,kamēr vēl galīgi karsti,saspaidi ar dakšīņu un uz katru kartupeli pa 1 ēdamkarotei parasta vārāmā sāls. Satin 3 kārtās frotē dvielī un uzliec uz muguras(!) plaušu rajonā un ta 25 min zem segas. Pēc tam,kad noņem,nelien no segasapakšas ārā vēl kādas 15 min un pec tam tikai rokas,lai mugura nedabū strauju vēsumu. Saprotu,ka uz vēdera pagulēt vairs nevari,tāpēc uzvelc šaurāku krekliņu un piekārto pie muguras spilvenus lai paciņa neslīd projām. šī ir pilnīgi droša metode jebkuram. Pat zīdainim (abiem saviem mazuļiem esmu likusi) un grūtniecei! Sākumā izklausās ķēpīgi,bet kad 1x izdarīsi,sapratīsi ka ir pinīgi vienkārši, lēti un pats galvenais, nav jārij šaubīgi medikamenti! tai paciņai ir jābūt sptipri siltai,bet tā lai nededzina. kņudinās gan,jo sāls darbosies,bet ja tiešām liekas,ka dedzina, uztin vēlvienu plānāku dvielīti 1 kārtā.
Pievienots  5. nov 2013 15:45

Atbildēt komentāram

irbux

Vai šāda veida kompresi var likt uz krūtīm un kakla, vai tikai uz muguras?
Pievienots 23. feb 2017 11:53

aptauja

jādara uz nakti! Novāri kādus 4-5 nomazgātus kartupeļus,kamēr vēl galīgi karsti,saspaidi ar dakšīņu un uz katru kartupeli pa 1 ēdamkarotei parasta vārāmā sāls. Satin 3 kārtās frotē dvielī un uzliec uz muguras(!) plaušu rajonā un ta 25 min zem segas. Pēc tam,kad noņem,nelien no segasapakšas ārā vēl kādas 15 min un pec tam tikai rokas,lai mugura nedabū strauju vēsumu. Saprotu,ka uz vēdera pagulēt vairs nevari,tāpēc uzvelc šaurāku krekliņu un piekārto pie muguras spilvenus lai paciņa neslīd projām. šī ir pilnīgi droša metode jebkuram. Pat zīdainim (abiem saviem mazuļiem esmu likusi) un grūtniecei! Sākumā izklausās ķēpīgi,bet kad 1x izdarīsi,sapratīsi ka ir pinīgi vienkārši, lēti un pats galvenais, nav jārij šaubīgi medikamenti! tai paciņai ir jābūt sptipri siltai,bet tā lai nededzina. kņudinās gan,jo sāls darbosies,bet ja tiešām liekas,ka dedzina, uztin vēlvienu plānāku dvielīti 1 kārtā.
Pievienots  5. nov 2013 15:46

Atbildēt komentāram

aptauja

atkārto vismaz 2-3 vakarus vai pēc vajadzības ilgāk. Efektu sajūtīsi jau pirmajā naktī!
Pievienots  5. nov 2013 15:47

muh

Paldies, vakar izmēģināju, beidzot nebija jāklepo, 5 min un jau aizmigu ar visu silto paciņu pie muguras. Šodien gan pie ārsta, ieteica Stodal sīrupu, vairs nekutina, sācis nākt no plaušām ārā tas draņķis!
Pievienots  7. nov 2013 16:30

aptauja

mūsmājās nekādus klepusmedikamentus neviens nelieto. Visi ārstējamies ar kartupeļiem jau gadu gadiem! Protams,dari kā vēlies,bet mans ieteikums ir labāk liec vēl pāris vakarus kartupeļus un nedzer nekādus sīrupus. nemaz tik homeopātisks un dabisks tas sīrups nav!
Pievienots  7. nov 2013 17:27

iSLA

Man šadas lēkmes bija pirms kādiem 3-4 gadiem,tā kutināja,ka līdz vemšanai gandrīz jāklepo un nekādi nevarēja apturēt!It sevišķi tas bija autobusos un mašīnās,jo tur sauss gaiss,un ziemā,kad ieslēdz apsildi,tad vispār bija traki!Tagad atkal vienu dienu sāka kutināt,iespējams,tāpēc,ka apkures sezona iet un sauss gaiss telpās,putekļi!Atceros tajā laikā gāju pie ārsta un izrakstīja man Stodal sīrupu,pārgāja,un parādījās atkal tikai tagad!Tas ir it kā homeopātisks līdzeklis,bet jauta savam ārstam vai farmaceitam!
Pievienots  5. nov 2013 17:17

Atbildēt komentāram

Brunjetka!!

Man līdz ķimeņu eļļa,aptiekā nopērkama
Pievienots  5. nov 2013 17:38

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE