Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Svētki, izklaides, jautrība

Bārmeņu kursi

Aicinu apgūt kokteiļu gatavošanas noslēpumus profesionālu bārmeņu vadībā. 
Kursu ilgums ir divi mēneši. Nodarbības notiek vienu reizi nedēļā. Kursi sastāv no astoņām praktiskajām nodarbībām, kuru laikā dalībniekiem būs iespēja iepazīties ar dažādiem alkoholiskiem un bezalkoholiskiem kokteiļu pagatavošanas veidiem. 
Kursu cena 90 Ls/mēn. 

Kursu programma:

-kokteiļi ar rumu

-kokteiļi ar degvīnu

-kokteiļi ar džinu

-kokteiļi ar liķieriem

-kokteiļi ar viskiju

-kokteiļi ar tekilu

-karstie dzērieni

-bezalkoholiskie kokteiļi 

Tel.26550329

Ievietots 4. nov 2013 17:23

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Anonīms

Reāls sūd šie kursi. Pasniedz bez licences bufetnieks, kurš pats neko nemāk, nav nekādu sasniegumu ne vietējā , ne starptautiskā līmenī.
Pievienots  3. jan 2015 17:02

Atbildēt komentāram

Dace Jan

Par šiem kursiem neko nevaru pateikt, bet es mācījos Bar Department kursos, man tie ļoti patīka. Šeit ir saite uz skolas mājas lapu
Pievienots 31. mar 2015 12:23

LAPAS KARTE