Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.4/5
    Liiga Priede

Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Slepenās sarunas

Zīdainim aizcietējumi!!

Nezinu vai tas skitās aizcietējums, jo ernam ir 3 mēneši vēders iziet vienreiz 2-3 dienās, tas itka cik esmu lasijusi ir normali, bet kad nāk laukā ta kaka ir nenormāli cieta, nav kā sakumā tada ptraina , bet nu kaa pieaugushajam bezmaizvai, un vinjam vinju gruti izspiest... kā mikstināt vēderiņu??? Dodu maisijumu kop ā ar svu pienu, meģināju mainit maisijumu bet ta sneko nemainija shaj lieta!!!

Ievietots 3. jūn 2009 20:19

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Gunta

Pamēģini iedot vāju, vāju kumelīšu tēju
Pievienots  3. jūn 2009 20:22

Atbildēt komentāram

morisdonna9

Mommy's Bliss - Kopumā esmu apmierināta ar šo produktu un iesaku to lietot arī citiem.
Pievienots 22. sep 06:19

tince41

pamēģini vieglu kumelīšu tēju bez cukura ar karotīti,ja vēl ēd tikai mammas pupu!
Pievienots  3. jūn 2009 20:22

Atbildēt komentāram

tince41

cerams,ka mūsu kopējām domām būs dubultspēks!
Pievienots  3. jūn 2009 20:24

Atbildēt komentāram

Bekija

Es dodu vinjam itkā HIPP to kumelīšu tēju padzerties, bet tas nelīdz... nu varbūt tapēc viņš vispār var viņu dabūt laukā, bet nu mīkstināšanas ziņā nepalidz!!! Doājat dabīgās kumelītes vārot varētu labak palidzēt?
Pievienots  3. jūn 2009 20:26

Atbildēt komentāram

meija

Varitas kumelites tiesi otradi cietina vederu.Mikstina nestipra ,uzlieta kumelisu teja.
Pievienots  3. jūn 2009 20:35

Bekija

Šitā jau var sapīties un izdarīt kā sliktak!! Tagad isti nesaprotu kas man ar to tēju jadara... jauzlej un nav jagaida lai ievelkas jeb ka?
Pievienots  3. jūn 2009 20:37

tince41

tikai vieglu-uzlietu dabīgu tējiņu. vārīta kumēlīšu tēja tik tiešām dara cietāku puncīti un ar reizi gan nebūs gana,jo tās jau nav sintētiskas tabletes...es vispār esmu pret sintētiski veidotiem dzērieniem un piemēram naftisko Džonsons eļļu..
Pievienots  3. jūn 2009 20:41

Atbildēt komentāram

Bekija

Nu paldies...
Pievienots  3. jūn 2009 20:43

tince41

nu lūdzu!
Pievienots  3. jūn 2009 20:54

Atbildēt komentāram

es pati

es savam mazulim tajā vecumā iedevu pāris karotītes kefīra un viss gāja kā smērēts
Pievienots  4. jūn 2009 08:01

Atbildēt komentāram

pelcelite

manai iziet 2reiz diena un mums 2,5 menesi...nez vai normali?toties skidrs un sauj ka no parpilditas mucasbaroju ar maisijumu,paretam dodu kruti,bet ar to vinai ir daudz par maz un vina ap to knabinas ka ar knupi-isto knupi neatzist
Pievienots  4. jūn 2009 08:20

Atbildēt komentāram

Bekija

2,5 mēne šos mums arī bija viss OK, tagad 3 mēneši un sakas shitadas divainibas!!!
Pievienots  4. jūn 2009 11:21

nikalise

Mums vedera problemas sakas no 2 memesisiem visu izmeginaju nekas nepalidzeja,nomocijamies lidz gadam,pec tam pats pa sevi pargaja.Es domaju ka tas ir katram bernam indviduali vienam palidz citam ne,labas ir jogurta kapsulas vinas regule mikrafloru vederinam tas varetu palidzet
Pievienots  4. jūn 2009 08:29

Atbildēt komentāram

Pelēcīte

Es ari par jogurta kapsulam! Man puikam baigi forsi visu sareguleja.
Pievienots  4. jūn 2009 10:02

Kristine

Tu gan nemini cik daudz pati baro un cik daudz dod maisijumu. Vai ka savadak dod padzerties, jo ja dod maisijumu, tad ir jadod papildus udentinsh tiesi lai nebutu ciets veders. Cik esmu lasijusi uz pakam, ka piena pulveru karotitem jabut striketam... it ka siku´ms, bet var sagadat puncim problemas.
Pievienots  4. jūn 2009 08:41

Atbildēt komentāram

Bekija

Sanāk vairāk maisijums nekā mans piens!!!
Pievienots  4. jūn 2009 11:21

Kristine

Varbut megini vairak dot dzert udentinju? Maisijums nav ka mates piens, kas nodrosina gan padzersanos gan "siltas pusdienas". Lai veicas!
Pievienots  4. jūn 2009 11:26
  1. 1
  2. 2
  3. »

LAPAS KARTE