Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Saimniekojam mājās un dārzā

sapuvusi maaja

Kaa juus riikotos ssaadaa situaacijaa?Dziivojam trijataa,es,draugs un muusu meitinna.Divstaavu dziivoklii laukos,dziivokllis abos staavos pelee,veeleejaamies izremonteet iesaakumaa vismaz 1 istabu,kur mums normaali dziivot,visu nopirkaam,bet neko pat izremonteet nevar normaali,vislaik rodas jaunas probleemas.Visa tehnika ar te nopliist.Varbuut tas tiessaam ir laasts?Manai mammai arii neiet,vinnu nolaadeeja pat 2reiz,kopaa ar beerniem.Ar censsas vislaik kautko,bet nekas neiet.
Bet tam neveelos ticeet,tamdeell kaa Juus riikotos,censtos ko remonteet uz vietas,ja reiz visi materiiali nopirkti jau,plus logs nomainiits,ziemai kurinaamais iegaadaats.Vai mekleetu ko pilseetaa iireet?p.s Jo ssinii maajaa jaaiegalda tuukstossi,lai visu uztaisiitu normaaliem dziives apstaakljiem,a paardot vinnu ssitaadaa staavoklii,labi,ja pa 1,5 tuukstoti vareetu,maksimums 2 tuukstossi,pietam maaja drauga teeta.
P,s Luudzu,paliidziet ar padomiem,pagaidaam viss jau tik noriebies,ka vemiens naak,vien meitinna mums prieku dod,un to ka kautkas ir jaadara,lai vinnai normaali dziives apstaaklji.

Ievietots 20. okt 2013 13:45

Ieraksti komentāru
Secība:

RosesAreRed

Ar dzīvesbiedru celtnieku varu pateikt tikai vienu - ja māja ir tik sliktā stāvoklī, kā apraksti, lētāk sanāks jaukt visu nost un būvēt no sākuma, nevis atjaunot.
Pievienots 20. okt 2013 14:00

Atbildēt komentāram

rikucis

Mans draugs ssodien tiessi to passu pateica.Bet nu taa ir maaja,kur ir 4 dziivoklji,katrs dziivoklis 2 staavos,nu plus veel pagrabs apakssaa.bet jaa,te viss nopeleejis pilniibaa,seene iet uz priekssu kaa traktorinnss!
Pievienots 20. okt 2013 14:06

RosesAreRed

Tad taisāties prom cik ātri varat. Ja vēl pieaugušajiem sēne tik daudz slikta nenodara, tad mazam bērnam tas apdraud veselību. Jums nav ne mazākā jēga remontēt dzīvokli, ja blakus kaimiņi nedara to pašu.
Pievienots 20. okt 2013 14:49

aptauja

atjaunot vecu māju kopsummā sanāk dārgāk kā nopirkt jaunuzceltu un svaigu! tas no pieredzes! remontējot jaunas problēmas radīsies ar katru naglu,ko izvilks un ar katru skrūvi,ko ieskrūvēs!
Pievienots 20. okt 2013 14:17

Atbildēt komentāram

rikucis

Tas tiesa,mazaa pat pie astmas var tiikt ssitaadaa maajaa.Un jaa,kaiminni neremontee,tamdeell viss taapat aizietu pa pieskari,tik nauda veejaa izmesta.Buus vien jaaiiree,jau saakam mekleet
Pievienots 20. okt 2013 15:05

Atbildēt komentāram

zaica

cik man pietiek ponjas par taadaam lietaam,tad beegat prom,ko kaajas nes vai jaucat nost un celjat no jauna... remonts neko nedos,jo seene ir tikusi iekshaa viscaur sienaam,vai nu no aarpuses sienaa sir plaisas vai jumts tek,saakumaa jaameklee ceelonis,jaalikvidee un tad var remonteet,bet peec staavoklja,remonts neko labu nedos... ja nav uzreiz taadas naudas,labaak paardot par tiem paaris tuukstoshiem,izremonteesiet jauno mitekli par taadu naudu... seene tieshaam apdraud veseliibu,aatri var iedziivoties astmaa,zinu,cik tas ir smagi,labaak neriskeet,ja pashiem par sevi po,tad vismaz beernu pazzeelojat...
Pievienots 21. okt 2013 05:42

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE