Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3/5
    Dace Mūrniece

Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Svētki, izklaides, jautrība

Jauns Jūrmalas bērnu klubiņš aicina ciemos ne tikai bērnus, bet arī pieaugušos, bet vislabāk - nāciet kopā!

Aicinām nedaudz izkustēties pēc saspringtās darba dienas​, baudot patīkamu mūziku un sirsnīgu atmosfēru!

Pirmdienās un ceturtdienās Bērnu klubiņā "Cibric" - Body Balets pieaugušajiem.

Klasisku baletu tīrā veidā Jūs nesastapsiet šajās nodarbībās, bet vienalga jau pēc dažām apmeklējuma reizēm jutīsieties daudz graciozāka, lokanāka un vieglāka. Šīs nodarbības kaut arī ietver sevī baleta dejas elementus, bet visas kustības ir nekaitīgas locītavām un nepieciešamas muskuļu veselībai, jo šī programma ir adoptēta fitnesa atbalstītājiem. 

Body-Balets ir pielāgots vingrinājumu komplekss, kas sastāv no deju soļiem, stiepšanās vingrinājumiem, piruetēm (griezieni) un battements (kāju atvēršana un aizvēršana dažādos augstuma līmeņos), kas jau pēc pāris nodarbībām sāk izdoties. Lieliska mūzika, saprātīgas pēc fiziskās intensitātes aktivitātes ļaus izbaudīt visu šo programmu un palīdzēs veidot locītavu un mugurkaula lokanību un pamatu skaistai stājai. Liels plus, pēc ekspertu domām, ir iespēja iemācīties izjust savu ķermeni un saprast tā vajadzības. Graciozas kustības, elpu aizraujoša mūzika, nevienu neatstās vienaldzīgu. 

Nodarbības vada - profesionāla deju pasniedzēja Aleksandra Kolidzeja
Atrodamies: Jūmalā Mellužu prosp.9-1
Laiks: pirmdiena un ceturtdiena plkst. 18.30.

Rakastiet vai zvaniet, pastāstīsim sīkāk: +371 25504040

Ievietots 17. okt 2013 09:41

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

LAPAS KARTE