Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Svētki, izklaides, jautrība

radu kazas

man ir jautājums cik lielu sumu jūs dotu jaunajam pārim dāvanā? un vai jūs uzkatāt ka vajag palīdzēt sasviest naudu lai jauns pāris aprecētos ja tie ir no manas puses 3 pakāpes radi,pec manām domām ja izdomā precēties tad pašiem ir jāsedz visi izdevumi nevis jāgaida kad pārējie sasviedīs naudu lai varētu domāt kuru viesu namu izvēlēties un kādu kleitu pirkt un tā tālāk.esmu mazliet šokā par tāda veida kāzām ko jūs skaat,mes esam uzaicināti kā vienkārši viesi. kā jums šķiet vai tā vajag vai nē?

Ievietots 15. okt 2013 11:16

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Anete 35

Mēs šovasar bijām radu kāzās. Ģimene 5 cilvēki, aploksnē likām 50 ls. Zinu, ka daži liek arī vairāk.Puķes bija visiem. Par palīdzēšanu sarīkot svinības - kategoriski nē. Tas ir jaunā pāra un viņu vecāku pienākums...
Pievienots 15. okt 2013 11:53

Atbildēt komentāram

Čeburaška

Tak var arī neiet uz tādām kāzām! Drošvien, aicināja pieklājības (???) pēc Ja jau jums nav tādu siltu un miļu attiecību, ko tad darīt tajās 3ās pakāpes radu kāzās par savu naudu?! Ej labāk ietusē bulku kaut kur citur
Pievienots 15. okt 2013 12:01

Atbildēt komentāram

roze152

ne mes visi diezgan labi saprotamies vnk es pirmo reizi kaut ko tadu redzu,mes tak savam kazam neprasijam nekadas naudas par vinu paesanu un izmitinasanu
Pievienots 15. okt 2013 12:15

Čeburaška

Nu tā tam vajadzētu būt
Pievienots 15. okt 2013 12:43

roze152

nu a vot viniem tada ta republika man nesaprotama
Pievienots 15. okt 2013 12:52

Lusy

Nabadzigi viņji ir?
Pievienots 20. okt 2013 11:32

Atbildēt komentāram

roze152

neteiksim ka nabadzīgi vini būtu,no jaunā pāra mēs neko tādu vēl nedzirdejam bet no vina vecakiem gan jo mes interesejamies ka tad tur gala ir.esmu ari soka jo man tiesam liekas ka radu busana nau sevis bankrota iedzisanas svetki.
Pievienots 21. okt 2013 19:05

:)))))))))

Manuprāt, pieklājīgi ir ielikt 25ls no pieaugusa cilvēka un piemēram 10 no bērna, ja svinîbas norisinās 2 dienas. Mēs ar vīru ßovasar apmeklējām kāzas un ielikām aploksnē 50ls + ziedi. Ja līdzeklji atljauj tad tagad var likt 100 eiro.
Pievienots 20. okt 2013 11:59

Atbildēt komentāram

...

Pirmo reizi dzirdu par kaut ko tādu.
Pievienots 20. okt 2013 15:34

Atbildēt komentāram

Eternity's Child

Radu kazas?
Pievienots 20. okt 2013 16:32

Atbildēt komentāram

###

Manuprāt kāzas ir svinīgs un oficiāls solījums mīlēt, cienīt utt. Esmu, varbūt, aprobežota, bet manuprāt dzimtsarakstu nodaļai un baznīcai+gredzeniem( tos var dāvināt vedēji) pašiem ir jāsakrāj. Un ja nevari atļauties balli to var organizēt katrai draugu grupai atsevišķi un vēlāk. Nesaprotu kādēļ man kā deputātam daudzu priekšā kaut kas jāsola. Ļoti atvainojos, ja kādu aizvainoju. Un autorei iesku nesatraukties, TU vari ar kautko aizbildināties un neiet uz atālās radinieces kāzām.
Pievienots 20. okt 2013 16:59

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE