Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3/5
    Dace Mūrniece

Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Saimniekojam mājās un dārzā

Biznesa partneri, labdaribas organizacijas.

Labdien. saksu visu no sakuma. esmu toposa mamina. nekada normala viriea pie saniem nav - dzerajs, vienkarsi bezcerigs cilveks. katru dienu mani morali terorize tapat ka vina tevs.
velos uzsakt jaunu dzivi dzimtaja vieta, jo no tas vietas mani neviens nevar padzit. ir izdomats neliels biznesins, bet tam visam ir viens liels trukums. dzimtas majas ir uz sabruksanas robezas, ta pat, ka saimniecibas ekas.
ludzu, vai kads var ieteikt kadu labdaribas organizaciju vai pretim nakosu investoru kurs man var palidzet.

Ievietots 13. okt 2013 13:05

Ieraksti komentāru
Secība:

trallallā

Esi sniegusi diezgan maz informācijas - kādā tieši jomā tev nepieciešama palīdzība? Lai būtu kāda pagaidu vieta, kur uzturēties, jo dzimtajās mājās šobrīd nevar dzīvot?
Pievienots 14. okt 2013 04:07

Atbildēt komentāram

kirse

man palidziba butu vajadziga vairak biznesa plana izveide, ir doma iesniegt ES fondos. uzturesanos citur man pagaidam nevajag, jo speju vel paciest.
Pievienots 21. okt 2013 09:40

trallallā

Paskaties, ko piedāvā tavā reģionā - parasti tiek piedāvātas bezmaksas konsultācijas tieši ES projektu rakstīšanā.
Pievienots 22. okt 2013 04:51

Atbildēt komentāram

TētisRobis

Ar "biznesiņa izdomāšanu" vien nepietiek, un pliku biznesa plānu/ES finansējumu var vienkārši noskalot podā. Reti kad tā vienkārši izdodas kaut ko uzsākt, tas viss jāsāk ar pamatīgu plānošanu, prasa laiku, nervus, skriešanu un resursus. Es nevēlos būt ļauns, un saprotu, ka situācija Jums nav labākā, taču es Jūsu vietā vispirms nostabilizētu dzīvi ar algotu darbu un mierīgu vidi, un tad ķertos pie biznesa veidošanas. Lai izveidotu labu biznesu/uzņēmumu ir nepieciešams milzum daudz laika un arī naudas - tas nekas, ka SIA var piereģistrēt par pāris latiem, lielās izmaksas nāks pēc tam, lai šo biznesu, neatkarīgi no formas uzturētu. Ja doma ir kaut ko pārdot vai sniegt pakalpojumu, klienti ir jāmeklē pirms vispār domāt par biznesa veidošanu, ne otrādi. Miljons un viena nianse. Es sava uzņēmuma izveidei gatavojos 3 gadus.
Pievienots  1. nov 2013 23:40

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE