Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Slepenās sarunas

zinu, ka daudz tādas temas bet nu neesmu atradusi neko to ko gribu uzzināt..

SveikI! 
Iet runa par abortu. 
mani jautajumi ir šādi---> 

1. vai pēc aborta nevar uzreiz doties mājās? Jāpaliek slimnīcā? ( tā nu es sapratu no citām diskusijām.)
2.Kas jāņem līdz ja NAV jāpaliek slimnīcā, bet uzreiz dodos mājās. un kas IR jāņem līdz , ja nu gadijumā būs tur jāpaliek. 
3. ganjau pati pie stūres es nevaru sēsties pēc operācijas ,ja? 
4.ja nav jāpelik pa nakti slimnīcā, tad pēc cik h palaiž mājās?

P.S. tās kuras grib nosodīt, nosodiet pašas sevi, jo ganjau dzīvē arī ko nepareizu esat izdarījušas.. 

Ievietots 11. okt 2013 12:03

Ieraksti komentāru
Secība:

atkal mamma

Pēc operācijas ,kad atmostas no narkozes,kāds laiks 2-3 h jāpaliek slimnīcā ja viss kārtībā{notiek ārsta apskate}var doties mājās.Līdz jāņem naktskrekls,halāts un čības,jo uzreiz būs jāpārģērbjas,kad ieradīsies slimnīcā.Parasti ap pl.16.00-17.00 laiž mājās.
Pievienots 11. okt 2013 12:35

Atbildēt komentāram

atkal mamma

jā vēl protams hig.paketes jāņem līdz un par to sēdēšanu pie stūres-pēc narkozes būsi vēl nedaudz apdullusi,tāpēc nevajag
Pievienots 11. okt 2013 12:43

bumb

Liels paldies
Pievienots 12. okt 2013 08:15

siiceniite07

man personiigi pec aborta pagaja knapi stunda un es gaju majas... tur nav ko nosodiit... man pasai jau ir 2 mazuli .delam 4 gadi un meitai 5 menesi.. un es arii nesen uztaisiiju abortu... viss ir tava zinjaa
Pievienots 30. okt 2013 13:39

čipolīno

Jautājums šajā sakarā-vai ir obligāts ginekologa nosūtījums? Vai var kaut kur vienā iestādē no rīta ierasties pie ginekologa un tad uzreiz uz pašu procedūru? Nu doma-vai var visu izdarīt vienas vai divu dienu laikā?Analīzes,ginekologs un procedūra?
Pievienots 29. okt 2013 15:41

Atbildēt komentāram

iSLA

cik nu esmu dzirdējusi,tad parasti šādas operācijas veic vienu reizi nedēļā,un tad visas tiek pierakstītas uz to dienu,kad gulēju slimnīcā,tā bija,tad kādas piecas tur gāja,arī tām kurām spirāles liek u.tt.,tā kā tas atkarīgs no slimnīcas un ārsta,cik liels laiks būs tam visam nepieciešams!
Pievienots 29. okt 2013 20:55

Atbildēt komentāram

skndaaala

ja gadijumā pīpē,tad nekādā gadijumā,tikai tad kad būsi mājās.....
Pievienots 29. okt 2013 21:40

Atbildēt komentāram

Minka.

Ja taisa poliklīnikā mājās laiž uzreiz.
Pievienots  7. aug 2014 14:18

Atbildēt komentāram

Inga Plaude

Un nekaadu visu tavu dziivi tas neizmainiiss. Viss buss ok.
Pievienots 18. jan 2015 15:52

Atbildēt komentāram

Sila

Domāju, ka ir atkarīgs, kurā nedēļā esi. Ja nevar pielietot saudzīgāko - vakuuma metodi, tad var būt ilgāk, komplikācijas vai pat paturēt slimnīcā.
Pievienots  3. feb 2015 17:34

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE