Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

    Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Saimniekojam mājās un dārzā

Gulbju pētniecības atbalstam...

Strādājot Dabas muzejā, esmu sastapusi daudz kolosālu cilvēku, savas specialitātes entuziastus. Viens no foršākajiem ir Dmitrijs. Visi zina, kur ir Dmitrijs, tur ir jautrība un daudz stāstu par gulbjiem. 

Ornitologs Dmitrijs Boiko jau 11 gadus nodarbojas ar putnu pētniecību un gredzeno gulbjus. Pateicoties viņam, Latvija kļuvusi par vadošo Eiropas valsti ziemeļu gulbju sugas izpētē. Gredzenošana ir grūtākais un darba ietilpīgākais pētījuma posms, un prieks ir liels, kad tiek noķerti lieli perējumi vai abi pāra putni!

Valsts atbalsts zinātnei diemžēl ir niecīgs, tāpēc arī zinātniekiem nākas izmantot lielisko iespēju piedalīties Labo darbu projektos, lai varētu tuprināties iesāktais darbs. 

Dmitrija projekts ir pelnījis Tavu balsi.  Lūdzu, nobalso! 
Balso, lai saglabātu gulbjus! 

Nobalso, apmeklējot VISAS trīs vietnes:
– ar Draugiem.lv profilu,
– ar mobilo tālruni (BEZMAKSAS),
–ar inbox.lv e-pastu.

Ievietots 27. sep 2013 08:31

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE