Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.5/5
    Inta Linde

Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Saimniekojam mājās un dārzā

Kā dabūt smaku ārā no paklāja?

Sweiki! Varbut ir kads,kas var ieteikt kadu veidu ka dabut smaku ara no paklaja?Berns piecuraja(jo tagad macas iet uz poda un reizem nepaspej) un loti smird(paklajs ir ar tadam garakam barkstitm.)Bijam iznesusi ara vedinaties,pastaveja vairakas dienas,jo ari lietus lija,bet tapat neka.Varetu jau aizvest uz kimisko tiritavu,bet esam Uk un nezinu vai tuvuma vispar kada ir,paklaja ir loti labs un ara mest pavisam negribetos.Cerams,ka kads vares kko ieteikt!

Ievietots 11. sep 2013 21:07

Ieraksti komentāru
Secība:

draudziigaa

smaka iziet aaraa jaa pabeersi malto kafiju,jaapastaav kaadu diennakti un labaak buutu ja tur nestaigaatu,tad ar puteklju suuceeju novaakt
Pievienots 12. sep 2013 04:31

Atbildēt komentāram

Litse

Pamēģini sodu, tā neitralizē smakas + dezinficē
Pievienots 12. sep 2013 07:28

Atbildēt komentāram

aptauja

es sačutrātās vietas iespējami nosusināju ar dvieli vai kādu lupatiņu un pēc tam tajā vietā uzlēju parastu galda etiķi un atļāvu lai nožūst. nesmirdēja ne grama.
Pievienots 12. sep 2013 07:45

Atbildēt komentāram

mummy

no etika ari nesmirdeja?bet tas starada,ja sacurats ir paris dienas ieprieks(jo paklajs bija vel ara iznests..
Pievienots 12. sep 2013 08:29

aptauja

etiķis ņem pat runča čuras. skābs vispār ņem nost smakas. Etiķis ir labs,jo pēc izžūšanas pats aromātu nerada un pleķus netastāj. nu kamēr žūs,neliels etiķa aromāts būs,bet kad izžūs,neko nejutīsi. Es gan lēju mazliet stiprāku kā 9%, jo man ir esence un es jaucu pati mājās etiķi,nevis pērku gatavu,bet arī gatavais darbojas. tiešo soda manī rada šaubas, bet neesmu mēģinājusi,tāpēc par to neņemos spriest.
Pievienots 12. sep 2013 09:17

mummy

Skaidrs,pameginasu,bet to jau laikam labak darit uz nakti,kad berns iet gulet.jo ara nevaru neko darit,jo lietus list....bet jaizmegina bus...paldies. aaa,ja man etikis jalej pa visu paklaju,es varu ar kadu lupatinu visu paklaju izmercet?
Pievienots 12. sep 2013 10:23

aptauja

es lēju tikai uz tās vietas,kur bija čura. nu pa visu pleķi. tā,lai slapja tā vietiņa,lai izkož līdz pat grīdai. ja viss paklājssmird, tad domāju,ka ar paslapju lupatiņu. bet tad uzvelc cimdus,jo cktādi rokas sakodīs.
Pievienots 12. sep 2013 14:32

LAPAS KARTE