Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.4/5
    Liiga Priede

Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Saimniekojam mājās un dārzā

Budzeta plaanossana.

Sveiki,visiem.Taatad,mums ggimenee probleema taada,ka neprotam izplaanot savus teerinnus.Nauda aziiet daudz,bet neredzam kur,nu runa iet tiessi par paartiku un sadziives siikumniem,ziepeem,tualetes papiiru,visaadiem tiiriissanas liidzekljiem.
Un tas ar veel siikums,galvenais tiessi par eessanu,kaa iepirkties taa,lai ir ilgaakam laikam,nedziivojam pilseetaa,izskraidiit katru dienu pagruuti.Ko un kaa pirkt,lai sanaak ilgaakam laikam,dazzaadiem eedieniem?

Ievietots 7. sep 2013 13:45

Ieraksti komentāru
Secība:

Lai pievienotu komentāru, jāielogojas:

Zoe

taisiet sarakstu un viss. aarpus maajaam neediet. saplaanojiet ,paskatieties ko eedat. protams, piena produktus,maizi ilgam laikam nesapirksi-bojaajas,bet paareejo var sapirkt ilgaakam laikam un neteereet pa siikumiem-visu pirkt uzreiz.
Pievienots  7. sep 2013 18:26

Atbildēt komentāram

* * *

Jebkura budžeta plānošana sākas ar saprašanu no kurienes nauda nāk un kur tā aiziet. Līdz ar to pirmais solis ir vienu mēnesi savākt visus čekus un pierakstīt izdevumus bez čekiem, sadalīt tos pa kategorijām. Pilns internets ar budžeta formām. Var aiziet uz bibliotēku paņemt kādu gramatu par so tēmu. Svešvalodās gan to ir vairāk!
Pievienots  5. jan 2014 13:32

Atbildēt komentāram

naanuce

Pirmais tiešām ir savākt visus čekus, kurus var kaut vai kladē ielīmēt un pārējo, ko pērc vai maksā, bet nesanāk dabūt čeku, ieraksti tai pašā kladē... vel iesaku nopirkt lielāku daudzumu gaļu un uzglabāt saldētavā(pašai arī tā ir nauda uzreiz ietaupās par gaļas produktiem). braucot uz veikalu noteikti uztaisi sarakstu pirms tam kārtīgi pārbaudot ledusskapi un visus skapīšus, lai pārliecinātos kas ir nepieciešams.un protams pievērs uzmanību atlaidēm Lai veicas ar budžeta plānošanu
Pievienots  5. jan 2014 16:00

Atbildēt komentāram

Alma

(es atvainojos,ka nav garumziimes) Muusu gjimenee mees noliekam skaidraa naudaa meenesha saakumaa eeshanai paredzeeto naudu (mums tas sanaak ap 300eur) Jau tas vien,ka maksaa skaidraa,ljauj saprast,cik tu izteeree. Sadali pa nedeeljaam sho summu. Es ekonomeeju peerkot saldeetus daarzenjus un garshaugus (sagriezta paprika,shampinjoni,sviesta pupinjas,dilles,utt..) Un taadas lietas kaa makaroni,riisi - peerku visleetaakos,lai var atveeleet vairaak naudas galjai,ziviim. Saldeejumu taisu maajaas pati, cepumus un konchas arii - tad tos nav jaapeerk un veel skaidri zinu,kas vinjos iekshaa!
Pievienots  5. jan 2014 22:11

Atbildēt komentāram

Danna

Vēl vairāk ieekonomēt var nepērkot saldētus dārzeņus.Kur tur ir ekonomija?Ja viena paciņa 500gr saldēto dārzeņu maksā vismaz 0.60-0.70 sant.bet svaigie burkāni 1kg apm. 0.28 sant.Tāpat garšaugus ražas laikā sapērkos pa lēto un kastītēs sasaldēju visai ziemai.
Pievienots  6. jan 2014 14:30

rikucis

Danna,Tu gan esi caklite,bus janem piemers no teviim
Pievienots  6. jan 2014 22:07

Atbildēt komentāram

dacis2

ja jau nedzivo pilseta tatad pielauju ka dzivo laukos. Lidz ar to vajadzetu atkrist daudz problemam. Darzenus tacu vari ari pati izaudzet, kaut vai kartupelus.
Pievienots  7. jan 2014 08:26

Atbildēt komentāram

iSLA

Taa tad,es daru taa,ka sarakstu uz papiira visus obligaatos maksaajumsu,kad viirs sanjem algu,tad arii visus tos samaksaajam un tas,kas paliek paari,par to arii dziivojam!Un iesaku panjemt lapu un taisiit eedien karti,ko kuraa dienaa taisiisi,taa arii varees saplaanot,cik kas ir jaapeerk!Bet neesat juus vieniigi,kam lielaakie teerinji ir par paartiku,un galvenais,kad reti,kad kaut ko naakaas mest aaraa! Un viss vairaak naudas aiziet,tad,kad viirs tiek palaists uz veikalu,saperk visaadus meeslus,uz akcijaam vispaar neskataas,es pa to naudu buutu piepirkusi divus maisus,vinjsh atnaaks ar vienu liidz pusei! Un kad baruc uz veikalu,pirms tam sataisa sarakstu,ko vajag nopirkt un neatkapties no vinja,var arii taisiit nedeeljas limitu,cik driikstat teereet paartikai!Vajag iisteniibaa biago raksturu,lai taa nopietni to visu izdariitu,dazhreiz man ''pasliid'' kaaja uz kaut ko,bet es censhos sevi ierobezhot,bet jaa,iepirkshanaas ir mana vaajiiba!
Pievienots  7. jan 2014 16:13

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE