Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Sirdslietas, attiecības, ģimene

Agnese Agnese

Kāpēc vīrietis nevēlas seksu?

Labdien!

Lūgums padalīties savā pieredzē vai vienkārši viedoklī par tālāk aprakstīto situāciju.
Ar vīru esam kopā 5 gadus, precējušies 2 gadus. Sekss nu jau vairāku gadu garumā (arī pirms laulībām) mums ir manā skatījumā reti, jo vīrs to nevēlas, vidēji apmēram vienu reizi divās, trīs nedēļās un ja vien es to neprasītu, būtu vēl retāk, kas ir jau pārbaudīts. Viņam ir dažādi iemesli - grūta darbadiena, nogurums, sāp galva, iedzēris, nav noskaņojuma, nav piemērots laiks vai vienkārši negribot. Es saprotu, ka jebkurā brīdī kāds no šiem iemesliem varētu būt, arī man, bet ne jau pastāvīgi. Esmu laika gaitā centusies bez pārmetumiem izrunāt šo problēmu, jautāju, kas man jādara savādāk, kur viņā ir problēma utt. Viņš atbild, ka viennozīmīgi problēma neesot manī, bet viņā un viņš vienkārši pat nezinot un nevarot paskaidrot, kāpēc viņam negribas. Man kā sievietei tas ir pilnīgi neizprotami, kā vīrietis var negribēt seksu! Es neprasu katru dienu, arī katru otro ne, bet 2 reizes nedēļā vismaz (!) vēlētos. Par biežāku seksu pat sapņot neuzdrošinātos, tas tā ar nelielu ironiju. Pirms bijām precējušies piedāvāju pašķirties, padzīvot atsevišķi, ja viņam tas palīdzētu saprast, kas ar viņu notiek, piedāvāju viņam meklēt jaunas attiecības, kuras viņā atmodinātu vēlmi uz seksu. Viņš kategoriski attiecās no šāda risinājuma, jo nevēloties nevienu citu sievieti kā vien mani un pēc viņa teiktā, ja arī pamēģinātu ar citu, tad drīz vien arī tajās attiecībās iestāšoties tā pati nevēlēšanās. Es neuzskatu, ka sekss attiecībās ir pats galvenais, taču uzskatu, ka tā ir ļoti svarīga attiecību sastāvdaļa un ja tajā nav saskaņas, tad agrāk vai vēlāk tas rada problēmas laulībā. To visu vēl vairāk saasina tas, ka jūtos nenovērtēta kā sieviete, jūtos tikai kā mājsaimniece, kas pārnāk no darba un gatavo, mazgā, tīra utt. Viņš nav izrādījis vēlēšanos mani izģērbt, redzēt mani apakšveļā utt. Esmu jau ilgāku laiku ievērojusi, ka viņš regulāri internetā aplūko kailas vai apakšveļā tērptas sievietes. Man nav iebildumu, ja vīrietis to dara, nesaskatu tur neko sliktu un nosodošu, ja redz arī citas skaistas sievietes, bet man tas nepatīk šajā situācijā, kad es neesmu tā un tik bieži uzlūkota kā šo sieviešu bildes internetā. Vai viņš sevi tādā veidā apmierina un līdz ar to es viņam vairs neesmu vajadzīga? 

Taisnības labad gan jāsaka, ka esmu dzirdējusi viņu sakām, ka esmu skaista, seksīga, ka viņš jūtoties lepns iet ar mani pa ielu, ka redzot, kā citi vīrieši uz mani paskatoties, kas apliecinot, ka viņam esot skaista sieva. Tas diemžēl man pārāk nepalīdz.
Esmu joprojām kopā ar viņu un joprojām uzticīga, jo mīlu viņu un tāda palikšu, kamēr vien būsim kopā. Zinu, ka būs daudzi, kas teiks vai gribētu teikt, ka viņam noteikti ir mīļākā un pavīpsnātu, ja es teiktu, ka zinu, ka mīļākās nav. Es cienīšu šos viedokļus, bet vēlētos dzirdēt arī citus viedokļus un pieredzi, kāpēc vīrietis nevēlas seksu. 

Ievietots 3. sep 2013 15:23

Ieraksti komentāru
Secība:

zzivtele

Iespējams, ka Tavam vīrietim ir cita. Saprotu, ka nav patīkami to apzināties un dzirdēt, bet man bija identiska situācija. Vīrietis arī ir tikai cilvēks un nevar savas emocijas dalīt divām sievietēm.
Pievienots  3. sep 2013 16:05

Atbildēt komentāram

botike

lendete

Potences tabletes – medikaments, kas paredzēts erekcijas traucējumu ārstēšanai.
Pievienots  4. okt 2018 07:11

Virs8888

Sievietes domā par seksu vienīgi tad, kad vīrietis negrib. Iemesli var būt dažādi, kāpēc negrib: 1) Agrāk vīrietis bija superaktīvs, bet viņam apnika lūgties pēc seksa, vai būt 95% dominantam, tikai viņš ir tas, kas grib.. kas grib pamēģināt ko jaunu, kaut vai tās pašas pozas. 2) Sieviete sen vairs nedomā un ir aizmirsusi, ka vajag vīrieti arī iekāŗdināt.. Sieviete ir aizmirsusi, ka viņai skapī ir kaut kas seksīgs!!!! 3) Orālie prieki sen vairs nav... un vīriem vienkārši besī.. 4) Negribu, jo agrāk biju superaktīvs un apnika būt tam, kas 95% vienmēr uzvedina uz seksu!!! 5) Sievietei agrāk bija vienalga, ka sekss ir biežz... bet tagad vot vina ir aizdomājusies, kāpēc vīrs negrib. :_)
Pievienots 16. nov 18:34

Nonick

Ja tu esi pārliecināta ka viņam nav mīļākās,tad jau itkā viss ir kārtībā! Bet varbūt viņam kaut kas pietrūkst jūsu intīmajā dzīvē,mēgini varbūt aŗ orālo viņu uzkurināt!
Pievienots  3. sep 2013 16:18

Atbildēt komentāram

Agnese Agnese

Esmu jautājusi, vai viņam kaut kā pietrūkst, vai vēlas ko pamainīt, esmu arī centusies šā un tā pamainīt kaut ko (veļa, priekšspēle u.c.), bet viņš atbild, ka nekā viņam nepietrūkstot, ka esot ļoti labi tā, kā ir tad, kad ir tās retās reizes sekss, tikai vienkārši negribot seksu un viss. Viņš pats nevarot saprast, kāpēc viņam tā esot. Intereses pēc izteicos, ka varbūt grib pamēģināt ar citu, neraugoties, ka esam laulībā, bet atbildēja, ka negribot, neesot pat jēgas par to domāt, jo arī ar citu viņam neesot gribēšana uz seksu. Problēma esot nevis tajā, ka viņš negribot ar mani, bet gan tajā, ka negribot vispār.
Pievienots  3. sep 2013 16:47

2Easy4Me

Meitenem mūs nekad nesaprast, viss tīra patiesiba, vienkārši nevēlamies sekssu, nav ne citas nav nekas, vienkārši jūs krītat uz nerviem ar tiem 1 000 000 jautājumiem. Tākā viss ir ok.
Pievienots  3. sep 2013 19:50

Agnese Agnese

Ja izdodas tikt līdz seksam, ir mēģināts arī orālais, viņam patīk, man arī, bet viņš vispār nevēlas pat neko sākt. Kad sāku rīkoties - glāstīt, uzbudināt utt., viņš pasaka - tagad nē un seko kāds no iepriekš minētiem iemesliem - sāp galva, nogurums, slinkums utt.. Esmu arī jautājusi, kas pietrūkst intīmajā dzīvē, ko vēlas mainīt utt., bet viņš atbild, ka viņu viss apmierinot, esot ļoti labi tā, kā ir, kad ir sekss, tikai viņam to vienkārši negriboties.
Pievienots  4. sep 2013 09:30

Kaiva

Gluži mana situācija! Esam ar draugu kopā 11 mēnešus, kopā nedzīvojam. Ciemojamies viens pie otra. Bieži šīs satikšanās ir bez seksa. Sekss ir aptuveni reizi divās, trijās nedēļās. Man gribas biežāk, gribu seksu vienmēr, kad tiekamies, bet viņš par to interesi neizrāda. Te atkal citā reizē viss notiek ļoti skaisti un labi. Abi esam diezgan kautrīgi un attiecību sākumā viņš atzina, ka ir "ierūsējis" seksa ziņā. Es jau visādi cenšos. Nesaprotu. Esmu nobriedusi lielai atklātai sarunai, bet negribās aizvainot viņu Visādi citādi Lieliskais vīrietis. Tā kā arī man viedokļi par šo tēmu ir aktuāli.
Pievienots  3. sep 2013 17:01

Atbildēt komentāram

Fricis

Tava gadijuma varu pateikt vienu ir bijusi situacija, ar meiteni satikos pavisam neilgu laiku, kopa nedzivojam,bet vienmer kad satikamies sex nebija, jo pats nevelejos. Tapec ka meitene patika, un sex man nebija galvenais, galvenais bija vinas sabiedriba Iespejams ka jusu draugs doma tiesi tapat
Pievienots  3. sep 2013 18:28

andrisan

ir tādas sievietes uz kurām pēc dažām reizēm nevar mazais draugs nemaz pacelt galvu,jeb vienkārši sakot nav ''garšīgas''
Pievienots  3. sep 2013 18:56

andrisan

ir tādas sievietes uz kurām pēc dažām reizēm nevar mazais draugs nemaz pacelt galvu,jeb vienkārši sakot nav ''garšīgas'''
Pievienots  3. sep 2013 18:58

Anete 35

Arī es esmu līdzīgā situācijā. Mums ar vīru gan jau ir nedaudz pāri 40, bet es vēl jūtos jauna. Esmu lasījusi par bioloģiskajām šķērēm, kad sieviete pēc 40 kļūst aktīvāka seksā, es to arī cenšos darīt, bet ne vienmēr gūstu atsaucību. Vīrs par reto mīlēšanos atteicās runāt, kad apvainojos - ļoti satraucās un atteica - vecums. Vai tiešām vīrieši šādos gados kļūst nespējīgi un kā tad ar speciālistu ieteikumu mīlēties līdz sirmam vecumam?
Pievienots  3. sep 2013 17:45

Atbildēt komentāram

padomdevēja

Njā! Lasīju rakstu un vilku paralēles ar sevi! Man arī tāda pati situācija, bet nu mēs kopā esam 12 gadus un 10 gadus esam precējušies! Mums arī sekss ir tikai labi ja 1x nedēļā! Tevi vismaz vīrs uzskata par skaistu, tas jau ir daudz! Man veltītais kompliments pat seksa laikā ir - "tu esi tik mīļa". Visu laiku man pa galvu šaudās domas, ka es esmu mamma viņam, ne sieviete. Es arī nekādīgi nevaru saprast, kā 35 gadus jauns vīrietis var iztikt bez seksa! Man arī visu laiku sirdī nemiers, jo viņš visu nedēļu ir komandējumā! Kad atbrauc mājās tad piektdienā ir seksiņš un sestdien, svētdien nekā un tad atkal prom komandējumā!
Pievienots  3. sep 2013 17:46

Atbildēt komentāram

Littledreamer

Jaaa,par so temu esmu lasijusi dazadus rakstus,kuros bija mineti dazadi iemesli.Mes ari ar draugu esam kopa 10 gadus,dzivojam loti saticigi,bet ir taa pati problema,kas parejam meitenem.brizumis man liekas,ka mums sekss ir tikai tad,kad to grib mans puisis.ikdiena nav nekadas miluma izpausmes no vina puses,bet tad,kad vins grib seksu,tad nu pats ari censas.Mums menesi sekss ir augstakais 4 reizes,vinam ir 35 gadi man 30. Ari tad,kad iepazinamies,es biju aktivaka,diemzel ar gadiem man ari ir apnicis censties un gribas,lai ari mans partneris kadreiz mani ar kautko parsteidz.Gulam atseviski,jau paris gadus,jo ar mani kopa vins nevarot izguleties un ari man nakot agri miegs.Japiebilst,ka tas bija mana partnera piedavajums-gulet atseviski.Esmu pilnigi parliecinata,ka vinam nav nevienas milakas.Vel velos piebilst,kas mans draugs strada 5 dienas nedela un 2-3 reizes nedela spele futbolu,protams,kad vins piekust.Esam par sim temam daudz runajusi,vins saka,ka tas esot pieradums....jaa,kam vins nav,bet vai tas butu attaisnojums?Es censos par sevi rupeties,uzmaniba no viriesu puses netrukst,tapec biezi pardzivoju,kapec savam var teikt gandriz ka viram esmu vienaldziga.Loti atvaonojos,bet nemaku skaisti izteikties.
Pievienots  3. sep 2013 19:02

retro_spektro

Man šķiet, ka lasu par sevi... un emocijas iekšā mutuļo. tikai šajā gadījumā neesam gan precējušies - vēl ne... bet kopā dzīvojam jau pāris gadus. pēdējā laikā, šķietami vienīgā iespēja kā risināt šo visu.. ir iet un runāt par šo ar psihoterapeitu, jo dažubrīd ir tik neizsakāms izmisums un visas pārējās izrietošās emocijas, kas moka un liek izvērtēt un pārvērtēt, lai arī ir pārliecība, ka mīlu un gribu būt kopā tikai ar viņu. viss ko varu piebilst un no sirds ieteikt, atrast sev piemērotu speciālistu/psihoterapeitu un pārrunāt to visu ar viņu.. un vislabāk jau abiem kopā.. kas manā gadījumā visticamāk nenotiks lie piepildījums visās citās jomās .. tā , lai viss līdzsvarojas
Pievienots  3. sep 2013 18:51

Atbildēt komentāram

Patiesība draugiem

Cēliens ir cilvēka galvā. Ja ikdienā ir stress, vai smaga bērnība, tad tur jāmeklē risinājums.
Pievienots  3. sep 2013 19:15

Atbildēt komentāram

MAN NAV KO TEIKT!

Lasu un ta vien skiet ka ta ir musdienu viriesu problema.Man ir pari 40,un ari es saskaros ar so problemu no viriesa puses.Meginaju runat,bet velti,atbilde laikam jau esmu sens.Nu nezinu gan vai virietis 48 gados jutas sens ka nevelas seksu.Es gribu piekrist Andra rakstitajam,ka tas ir galva,berniba un audzinasana.Uzskatu ja gimene seksa tema ir tabu,tad ari dzive si tema ir tabu.
Pievienots  3. sep 2013 19:28

Atbildēt komentāram

Abudabi

Kā vīrietis teikšu īsi un kodolīgi un skarbi-viņš NEMĪL!!!! No sirds, vairs, vai vel kā. Tur ir tā problēmas sakne. Ticiet man-tikai patiesi mīlot gribas apčubināt, apmīļot un samīļot virāk kā reizi visos iepriekš nosauktajos laikos......
Pievienots  3. sep 2013 19:42

Atbildēt komentāram

MAN NAV KO TEIKT!

Bet kapec tad virietis neiet prom un manas,ka esi vieniga un milu,u.t.t.Butu godigak tad iet katram savu celu.Man ari ta liekas,ja patiesi mil,tad gribas teikt milus vardus,kurus nav jamekle,pieskarties nejausi....u.t.t,un protams mileties.
Pievienots  3. sep 2013 19:53

Abudabi

Teikt jau var daudzko.... Bet visu izsaka darbi, ne vārdi. Jā, iespējams viņu apmierina tas kā ir. Un nez kapēc, kā saki-mīlot Tevi,nav šīs apmīļošanas un samīļošanas... Nu fizioloģiska problēma tā noteikti nav!!!!
Pievienots  3. sep 2013 20:07

padomdevēja

Lūk šeit es 100 % piekrītu Abudabi, man arī visu laiku liekas, kad mīl, tad taču gribās otru cilvēku iepriecināt, apčubināt. Man visu laiku griež ausīs mana vīra teiktais! "Lai darītu otram cilvēkam kaut ko patīkamu ir taču jāgrib to darīt, bet man to negribās "Tad tiešām jautājums kādam vīrietim, tad kāpēc viņš neiet prom, kāpēc lolo ar cerībām, ka viņš darīs visu, lai pierādītu ka ir īstais vīrietis (tad, kad pasaku, ka šķiršos) bet pēc tam tas viss izplēn kaut kur gaisā? Sirsniņa sāp, jo pašlaik esmu uz savas dzīves melnās strīpas, kad nu tiešām ļoti gribās, lai nedaudz palutina!
Pievienots  3. sep 2013 20:08

Agnese Agnese

Abudabi, viņš mani pietiekami apčubina, samīļo, ieskauj savās rokās, savā veidā lutina utt., bieži viņam uznāk mīļuma uzplūdi un par to es nevaru sūdzēties. Es melotu teikdama, ka nesaņemu no viņa mīlestību. Tikai un vienīgi seksu negrib.
Pievienots  4. sep 2013 04:24

Danna

Jūs dzīvojat kā brālis ar māsu,vīrieti tas apmierina ,bet jūs sākat protestēt,stresot un meklēt iemeslus.Un tas vairs nav labi,jo jūs riskējat iedzīvoties visādās nejaukās kaitēs.Nepiepildīta seksuālā dzīve ar šo vīrieti-vai jūs to gribat tāda ''izsalkusi'' dzīvot visu atlikušo mūžu?Atrast atbildi-kāpēc viņš negrib sex-miljons variāciju-varbūt viņš ir impotents,viņam problēmas ar erekciju utt,galu galā viņam uz tevi! vienkārši nest...Varbūt vērts sākt ar sevi?
Pievienots  3. sep 2013 19:54

Atbildēt komentāram

Inkognito man

Arī piekrītu tam viedoklim, ka īsti tomēr nemīl, tāpēc arī tāda problēma. Jūs,sievietes,jautājat kāpēc tad neiet prom, ja nemīl? Iemesls var būt tāds, ka viņš patiešām ir ļoti labs,sirsnīgs un gādīgs vīrietis un tādiem ir grūti aiziet, jo negrib sāpināt-līdz ar to cieš paši. Par piedāvājumu padzīvot atsevišķi-varbūt viņš domā, ka Tev tas liks ļoti pārdzīvot. Tas viss ir mans subjektīvs viedoklis, jo man ir līdzīga situācija tagad, ar iepriekšējo draudzeni gribēju seksu katru dienu un pat reizēm vairākas reizes dienā, lai cik noguris ar būtu-pietika ar skūpstu, lai uzbudinātos. Ar tagadējo tā nav, vienkārši negribas, pats sevi nepazīstu. Šajā lapā iegāju, jo redzēju pārlūka vēsturē, ka viņa bija šo rakstu meklējusi...Atnāks šodien no darba-runāsim. Gribētos uzzināt kā raksta autorei klājas šobrīd, vai ir kas mainījies?
Pievienots 22. jūn 2014 12:40
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. »

LAPAS KARTE