Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.5/5
    Inta Linde

Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Slepenās sarunas

Cik lielas krūtis patīk vīriešiem?

reizi par visām reizēm tomēr gribas zināt - vai tiešām vīriešu acīs ar krūtīm ir tā - jo lielākas, jo labāk? u

Ievietots 27. mai 2009 13:07

Ieraksti komentāru
Secība:

Grieta_M

protams, ka vīriešiem patīk pamielot ačteles uz lielgabarīta krūtīm, bet ja viņš mīl kādu sievietu un nav to iemīlējis tikai leilā izmēra dēļ(lai gan to nenosauktu par mīlestību),tad, manuprāt, ka viņam ir pilnīgi un galīgi vienalga kādas mīlotajai krūtis, jo ne jau sieviete sākotnēji izvēlēsies kādu izmēru gribēs. un ja sieviete čīkstēs, ka viņai redz' ir mazas un neglītas krūtis, tad iespējasms, ka vīrietis arī tā sāks domāt. tāpēc, manuprāt izmēram nav nozīmes.jebkurā gadījumā
Pievienots 27. mai 2009 13:22

Atbildēt komentāram

Zēēēēēēēēēēēēēē ēēē!

cik viirieshu paziistu, tad daudz maz visi ir vienispraatis. Vislabaak vinjiem patiik, ja ir kur iekjerties un, kair ko apskatiit, bet ne gluzji lielgabariita, nu taadas E un F izmeers. Taadas jau daudzus vairs nepiesaista. Otrkaart, patiik formiigas, ne taadi izpuusti baloninji, jo ja ir forma, tad pat ljoti mazas kruutis izskataas pievilciigas.
Pievienots 27. mai 2009 13:31

dotii

Krūšu palielināšana - Jau 30 dienu laikā manas krūtis palielinājās par 2 cm, turklāt kļuva ne vien lielākas, bet arī tvirtākas.
Pievienots 26. jūn 2017 06:08

lendete

Krūšu palielināšana -
Pievienots  5. okt 2018 04:33

trallallā

jēziņ, un ko nez viņi saka par šo?!http://kasjauns.lv/lv/news/vina-skaida-arbuzus-ar-krutim
Pievienots 27. mai 2009 13:23

Atbildēt komentāram

Mamma

jēziņ...nu tas jau ir pabriesmīgi..
Pievienots 27. mai 2009 13:28

lote

Interesanti....kādas tās varētu izskatīties pēc gadiem 15 - 20?

Pievienots 27. mai 2009 14:06

Krāpniece...

Jā,lai gan reizēm man šķitis ka man ir mazas krūtis,bet patiesībā normālas,tad pasaktoties uz šīm es jūtos laimīga,tādas kādas man ir!
Pievienots 27. mai 2009 14:21

Kristine

Tagad gruti laiki, kaut ka naudinja japena Kapec ne ar pupiem? Vismaz kads labums no tiem...
Pievienots 28. mai 2009 07:46

Ditinja

Mans tieši pretēji - dod priekšroku mazākiem apaļumiem.. nu, ne gluši dēlim, bet vidējam B vai pat A/B izmēram
Pievienots 27. mai 2009 13:29

Atbildēt komentāram

kriksis666

man tgd grutniecibas laika krutis palielinajusas par tris izmeriem tagad ir 42/95 un vinjs teica ka gribetu lai ir mazakas.
Pievienots 27. mai 2009 14:44

Atbildēt komentāram

Dinčuks

Manam patīk mazākas, laikam tāpēc mani apprecēja.. par milzu krūtīm saka, ka tās esot pretīgas..., skaidrs, ka katram patīk savādākas, tieši Tavējās... Vienīgais man pašai gribētos lielākas krūtis, citādi kompleksi nomāc, tagad, gaidot mazo, tās ir kļuvušas tik smukas, pašai patīk, žēl, ka tādas nepaliks...
Pievienots 27. mai 2009 15:13

Atbildēt komentāram

Zaniite, Zii, Mrs O`Byrne

maneejam patiik taadas c-d izmeera! taa vinsh vismaz izteicaas! vienreiz izteicaas, ka man esot tiiri mazas(B), bet tajaa pashaa laikaa , labaak mazaakas, bet formiigas, nekaa lielas un uzpuustas vai sashljukushas! Es pati pat dribeetu mazliet mazaakas, par ko mans shausminaas...
Pievienots 27. mai 2009 15:14

Atbildēt komentāram

EwACka

hmm..manejam patik visada izmera krutis . Atkarigs no sievietes. Ja skaista kopta sieviete, tad arii A izmers manejam patiks Luk taaa. Izmeram nav nozimes, visu izskir kopskats
Pievienots 27. mai 2009 15:40

Atbildēt komentāram

ex Krūkle

Tieši tā ,vajag kopskatu.Masīva sieviete ar mazām kŗūtīm neīzskatīsies skaisti .
Pievienots 27. mai 2009 16:01

Vjeka fon Vela Rockobilly

..nav gadijies tadu redzet..
Pievienots 27. mai 2009 16:13

Jandzy

darbā vadītaja tāda ir- pakaļa milzīga, pati diezgan masīva bet pupu nav
Pievienots 29. mai 2009 20:34

Magda

Man diezgan vienalg kādas patīk citiem, galvenais, ka manējam patīk manas. Bet lielas man personīgi nepatīk, gaidiju mazo un izbaudiju, ui.
Pievienots 27. mai 2009 16:07

Atbildēt komentāram

Mammīte

Manejam,piemeram,lielas kruis nemaz nepatiik,vinjsh saka,ka izskataas,kaa goviim tesmenis
Pievienots 27. mai 2009 16:25

Atbildēt komentāram

Mammīte

Manejam,piemeram,lielas kruis nemaz nepatiik,vinjsh saka,ka izskataas,kaa goviim tesmenis
Pievienots 27. mai 2009 16:25

Atbildēt komentāram

1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. »

LAPAS KARTE