Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 5/5
    Liiga Priede

Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Domubiedri

Liekais svars...

Es šodien saku lietot zalas kafijas pupinas kapsulas, lai mazlietin samazinatu svaru...
Vai kāds ir viņas lietojis un kadi rezultati sasniegti?

Ievietots 10. aug 2013 12:30

Ieraksti komentāru
Secība:

Teroriste Mirdza

Vajag ar sportu nodarbodies, un nevis cerēt, ka kaut kāds brīnumlīdzeklis palīdzēs!!! Mana mamma arī bija iedomājusies, ka bez aktivitātēm, dzerot to brīnumu svars samazināsies, bet nekā, vejā izmesta nauda un viss, rezultāts nulle, un uz svariem rāda to pasu, ko iepriekš... Nevajag slinkot, vajag pakustēties, neticu, ka reizi divās dienās nevar atrast 30 minūtes vingrojumiem....
Pievienots 10. aug 2013 14:58

Atbildēt komentāram

dotii

Notievēšanas tabletes - Es vienmēr biju cietusi no aptaukošanas. Pēc šķiršanām es nolēmu diametrāli izmainīt savu dzīvi. Fitness un African Mango. Tā bija mana recepte efektīvai svara zaudēšanai.
Pievienots 26. jūn 2017 05:56

viorika

Teroriste Mirdza cilvēks nevēlas lai viņam brauc augumā....vienkārši prasa cita pieredzi.
Pievienots 10. aug 2013 15:30

Atbildēt komentāram

Teroriste Mirdza

Es nevienam "nebraucu augumā", es tikai izteicu savu viedokli, un arī ar pieredzi padalījos.
Pievienots 10. aug 2013 15:38

tagadne

Piekritīšu viorikai, ja tā nav braukšana augumā, tad esmu zebra, tā kā svītru man nav - tad ... Var arī cilvēcīgi pateikt - ka dzerot brīnumus nav iespējams nomest svaru, varbūt ja būs brīnums, 5 ēdienreizes (mazās), mazliet sportiņš, kaut pastaiga ar bērnu, un vismaz 2 litri ūdens dienā - tad var mēģināt
Pievienots 10. aug 2013 15:54

Raķetīte

''tagadne" - paskaties kārtīgi, vai tiešām tev nav nevienas svītras - autore "teroriste Mirdza" pateica patiesību; ja kādu patiesība aizvaino, tad jau kaut kas nav kārtībā. Dzīvē nezinu pilnīgi nevienu cilvēku, kuram tablešu/pulverīšu/kokteiļu brīnumu lietošana būtu palīdzējusi samazināt svaru, toties tādu cilvēku, kuriem sabalansēts uzturs un sports ir palīdzējis - gan zināmi.
Pievienots 10. aug 2013 18:02

tagadne

Sāksim ar to KA NOMEST SVARU VAR, NOTURĒT NEVAR!!! Un beigsim ar to, ka neko neesi dzirdējusi par dabīgo kafiju
Pievienots 10. aug 2013 18:27

Raķetīte

Diezgan neveiksmīga reklāma
Pievienots 10. aug 2013 18:38

tagadne

Am, reklāma kam??? Noliecu galvu Jūsu priekšā Ilze, Jūs esat erudīta šajos jautājumos!
Pievienots 10. aug 2013 18:55

PinkuMinka

Diez vai palīdzēs. Man pazīstamie ar izmēģinājuši sazin kādus līdzekļus. Rezultāts nekāds. Man mamma labi nometa svaru ar vienas zupas palīdzību. Jo vairāk to zupu ēd, jo vairāk tievē. Tas, protams, tikai tad , ja ēd tikai to zupu.
Pievienots 10. aug 2013 15:42

Atbildēt komentāram

Bērzīte

Kas tā ir pa zupu?
Pievienots 10. aug 2013 16:25

siiceniite07

un tad kad beigsi lietoot viss iet dubulta.. labak dzer daudz zalo teju bez cukura.. need maizi ...parej uz auzu parslam kuras udeni variitas... tas palidzes labak
Pievienots 10. aug 2013 15:55

Atbildēt komentāram

Mammucis..

Auzu parslu putra pat uz udens varita ir viena no barojosakajam putram.Iesaku skaitit kalorijas un ka papildlidzekli lietot tas tabletites.Sportosana lidzes tiem kas var ar to nodarboties.Ir cilveki kas loti daudz ko no svara zaudesanai ieteiktajiem vingrojumiem nevar pildit Mani ari ir skaris sis jautajums.Esmu kustiba visu dienu apsezos kresla pa visu dienu uz stundu jo nav laika-man ir 5 berni....Kas lidz vienam tas var citam kaitet.Kaloriju skaitisana,ja vajag papildlidzekli(ja vajag!!) un kusteties pec paessanas.Es parasti pa maju kaut ko darit saku vai ari ara ar berniem pastaigaju,paspelejos Ja tikai uz tabletitem tad gan negaidi brinumus jo vienas pasas vinas neko nedos.
Pievienots 10. aug 2013 17:12

maro

ieteikshu tev dukaana dietu....pamekle internetaa atradisi.....loti laba
Pievienots 10. aug 2013 17:44

Atbildēt komentāram

[anzhe]

Man patika grāmata (un palīdzēja) , kuru nesen nopirku... Labi padomi, kā atbrīvoties no liekā svara bez drastiskām diētam, tablešu rīšanam un citam tamlīdzīgām lietām. Grāmata ir receptes un daži viegli izpildami vingrojumi, kuriem nav nepieciešam speciāls ekipējums
Pievienots 10. aug 2013 17:52

Atbildēt komentāram

Siikuciite

Pēc bērniņa piedzimšanas man bij ļoti liela ēstgriba - nebiju piebarojama tā kā bērnu pati nebaroju - tā man ieteica alutte slim padzert - teikšu vienu - labi, ka kādus 3 kg nometu, bet es iemācījos pareizi ēst - un tagad nelietojot tabletes - es ēdu pareizi un nedaudz. šāds lūk vienīgais - kāds man bij labums no šīm tabletēm!!!
Pievienots 12. aug 2013 11:11

Atbildēt komentāram

Siikuciite

... nu nezinu, vai tās zaļās kafijas pupiņu kapsulas palīdzēs....
Pievienots 12. aug 2013 11:13

Atbildēt komentāram

lovely

par zaljaas kafijas kapsulaam nemaaceeshu pateikt, bet es biju uz vienaam citaam, gribeeju nokristies svaraa par 5-8 kg, dabuuju nost 10. Jaa, bez sporta un bez dieetaam. Vnk visas taas tabletes un kapsulas darbojas taa, ka samazina apetiiti, par cik man patika labi paeest, man tas bija tieshi tas, kas vajadziigs. Atpakalj nekas nav naacis, jo esmu pieradusi pie mazaam un regulaaraam porcijaam un nekaadas bada sajuutas nav.
Pievienots 12. aug 2013 13:14

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE