Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.66667/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Svētki, izklaides, jautrība

Kristību galds!

Sveiki! vai ir kāds. kas var palīdzēt izdomāt kristību galdam - aukstajam - ēdienkarti cilvēkiem 60ls apmērā?
šobrīd ir plānots - rosols, vistu salāti, siļķe kažokā, karbonāde,kotletes, pildīta vista, rullete, augļi, kūka, sula, kafija.
cits saka, ka pietiks 2 veidu salāti, bet es nezinu kā ir labāk cikdaudz vajag! varbūt te ir kāds izpalīdzīgs pavārs???

Ievietots 16. jūl 2013 08:41

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Graffitiii

Cik apmēram cilvēki būs?
Pievienots 16. jūl 2013 09:07

Atbildēt komentāram

Varbūt!

UPS .... aizmirsu pierakstīt - 20!
Pievienots 16. jūl 2013 09:39

Graffitiii

Jā, man arī šķiet, ka ja uz katru cilvēku ir apm. 3 Ls, tad ir normāli. Un siļķi kažokā parasti uztver kā salātus, tāpēc tu vari uzskatīt, ka tev būs 3 veidu salāti Man jau šķiet, ka kristības nav nekādi baigie svētki, lai riktīgi nokrautu galdu ar ēdieniem, tāpēc iesaku tev neuztraukties. Mums visiem gribas, lai viss sanāk forši un jauki, bet domāju, ka cilvēkiem svarīgākais nebūs ēdiens Man pazīstamā īpaši nekoncentrējās uz ēdienu, bet izrotāja istabu ar ziediem, zaļumiem, iededza svecītes utt un visiem patika tieši atmosfēra, teica, ka baigi labi Ja tu domā, ka vēl kas trūkst, tad uztaisi lavašu... Piemēram, ar tunci (lai ir vēl kaut kas no zivīm). Neko daudz nevajag un sanāk lēti (internetā var atrast receptes).
Pievienots 16. jūl 2013 11:03

Danna

Ja rēķina 3ls uz cilvēku,tad te neko vairs nevar izdomāt-normāla jau esošā ēdienkarte,domājams,ka gatavojat mājās.
Pievienots 16. jūl 2013 10:39

Atbildēt komentāram

Varbūt!

Man vairāk uztrauc vai nebūs par daudz vai par maz!
Pievienots 16. jūl 2013 10:58

Atbildēt komentāram

Varbūt!

es galdu pasūtīšu. kā ar bērniem? tos iekšā rēķina pie cilvēku skaita?
Pievienots 16. jūl 2013 11:14

Atbildēt komentāram

Danna

Es labprāt gribētu zināt,kurā vietā/kafeinīca utt./var pasūtīt galdu 3ls no cilvēka.Cik ir pasūtīti galdi,nekur nebija lētāk par 10ls no cilvēka.Ok,es saprotu mājās,ka taisa,var iekļauties...
Pievienots 16. jūl 2013 11:45

Varbūt!

nav doma piekraut galdu ar ēdieniem, labāk jau ka lielāko daļu apēd, bet esmu dillēmas priekšā - vai nav par daudz piemēram 3 salātu veidi- varbūt pietiek 2 veidu?
Pievienots 16. jūl 2013 11:15

Atbildēt komentāram

Danna

Nu tad mīļā.ko tu te ņemies,laikam dzīvē pirmo galdu taisi Par ēdienkarti vienosies,tur,kur pasūtīsi galdu,kādi ēdāji viesi,cik vajag.Nevajag jau tā iespringt,kristībās,kā jau te pareizi raksta,ēšana jau nu nav pirmajā vietā,bet droši vien ,kā kuram Viss būs labi
Pievienots 16. jūl 2013 11:59

Varbūt!

nu man ir vieta - pasaki summu un pa tādu man uzklās. manā pusē nav tik dārgas cenas - augstākais - 6, 7ls no cilvēka!
Pievienots 16. jūl 2013 11:49

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE