Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.66667/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Svētki, izklaides, jautrība

ko velk kazas pec mikosanas..

Šo savu diskusiju lietotājs ir bloķējis.

sveikas..drizs tuvojas mana liela diena..manas kazas..un nu rodas jautajums ko parasti velk pec mikosanas(pec 00:00) ..obligati jabut baltai kleitinai jeb var vilkt ari citas krasas kleitu??varbut kada var padalities sava pieredze ko vilkapaldies...

Ievietots 16. jūl 2013 06:50

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

delverīte

Pēc mičošanas es vilku citu kleitu,manuprāt tas arī ir pareizāk,tad jau tu vairs neesi līgava,bet jau pilntiesīga sieva,lustes arī jau trakākas-baltā garā kleita īsti neder
Pievienots 16. jūl 2013 07:08

Mika

Mums nebija tradicionālās mičošanas,bet māsīca savās kāzās pēc mičošanas nepārģērbās,jo nebija gara balta kleita. Vārds "mičošana" ir no vārda mice(aube),tāpēc sanāca smaidiņš par mikošanu.Mans tēvs tā teica-"tūlīt samikošu"-noķēra un sakutināja.
Pievienots 16. jūl 2013 13:14

draiskuliite

ak dievs, ko vēl ne, ģērbt pēc pusnakts kazas?! nu gan domu lidojums
Pievienots 16. jūl 2013 15:55

Mika

neviens viņas neģērbj-rakstīts,ka pašas velk kaut ko
Pievienots 16. jūl 2013 16:19

Danna

Man arī ļoti patīk tās''kazas'' kuras jāmiko .Tekstā kļūdu vesels vezums,bet visi visu saprot
Pievienots 16. jūl 2013 17:45

aptauja

kāzās nekas nav obligāts, tāpēc arī ko vēlēsies vilkt pēc mičošanas,ir tikai tava izvēle! un padomjlaiku tradīcijas mūsdienās vairs diez ko nedarbojas. Man mičošanas nebija vispār, bet kleitu nenovilku līdz pat gulētiešanai, jo kad gan vēl būs tāda iespēja pucēties tik skaistā kleitā...
Pievienots 16. jūl 2013 16:20

delverīte

Mičošana nav padomjlaiku,bet gan latviešu kāzu tradīcija -ļoti sakaista un sirsnīga iesvētīšana sievas kārtā
Pievienots 16. jūl 2013 18:49

Mika

Ja paskatās šķirto laulību statistiku,tad secinājums,ka visas šīs tradīcijas ir "pupu mizas".Ko tik nedarās,lai būtu stipra ģimene,nauda,saticība,bērni utt.Kur tas viss pēc tam paliek?
Pievienots 16. jūl 2013 21:25

delverīte

Vaina jāmeklē sevī nevis tradīcijās,tās tiešām ir skaitas,bet ja galvenais ir izrādīšanās,foršs tusiņš utt.,nevis laulību dziļākā būtība un mīlestība nevis iemīlēšnās,tad nekas nepalīdzēs.Manai laulībai ir 21 gads un 20.kāzu jubilejā mēs sev sagādājām jauku dāvanu-trešo bērniņu
Pievienots 17. jūl 2013 07:18

Anonīms

Kas ir mikosana?
Pievienots 17. jūl 2013 14:05

Anonīms

Kas ir mikosana?
Pievienots 17. jūl 2013 14:05

Inga Stabulniece-Šķestere

Jā piekrītu,ka nejau pie ilgas laulības ir vainīgas tradīcijas vai kas cits,bet gan tieši paši cilvēki.... es pēc mičošanas pārvilku kleitu un tā bija vienkārša brūna kleitiņa,jo negribējās vairs sēdēt pie galda un ar gribējās dejot.... kāzu kleitā to diezgan grūti izdarīt,jo manai kleitai bija ļoti gara šlepe....
Pievienots 17. jūl 2013 14:24

Melodija

Esa kāzās pec mičošanas(viena debila padarisana) nepargerbos.. Nejau es šuvu kleitu par lielu naudu lai uzvilktu uz paris stundam!
Pievienots 17. jūl 2013 14:47

Bounty

Man šķiet, ka debila esi tu nedrīkst saukt tradīcijas utt tādos vārdos tikai tāpēc, ka tev nepatīk. Citu cilvēku tu varbūt ar to aizskar.
Pievienots 17. jūl 2013 16:00

tifinja

Es savās kāzās pēc mičošanas pārģērbos, skaistā (izejamā) tumši zilā kleitiņā un arī apavus pārvilku uz ērtākām kurpītēm. Nav nekādu likumu vai nosacījumu, dari tā kā vēlies un kā tev ērtāk, tā tak Tava diena!!! Tikko māsu ievadīju sievas kārtā, viņa nevēlējās mičošanu pusnaktī, jo ir gaidībās un saprotams ka sagurums ilgi ar viesiem sēdēt. Pēc viņas lūguma es mičošanu taisīju 22.00 un pēc šīs padarīšanas nepārģērbās citās drēbēs. Kopā ar viesiem palaidām gaisa laternas debesīs un sākām atvadas ar viesiem. Lai Jums burviga un labām atmiņām pilna kāzu diena!
Pievienots 17. jūl 2013 15:27

LAPAS KARTE