Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Domubiedri

graafiene04

truciga statuss

Labriit,varbuut kaads zin,vaai pasvaldiiba dod malkas pabalstu,ja truuciigaa statusu nepieskjir,tikai GMI?
Netaa pec atrastas informaacijas,neko nesapratu.

Ievietots 4. jūl 2013 06:29

Ieraksti komentāru
Secība:

Danna

Tas atkarīgs no pašvaldības-tāpēc forums nav īstā vieta ,kur meklēt atbildi uz savu jautājumu​.Zvani uz savu pašvaldībuun noskaidro.
Pievienots  4. jūl 2013 07:47

Atbildēt komentāram

... ... ...

Ja ir GMI - kā var nebūt trūcīgā statuss??? Lai būtu trūcīgā statuss - jābūt ienākumiem zem 90ls uz cilvēku, lai dabūtu GMI - vispār, zem 40ls (vai 35 tagad, neatceros). 
Un jā, malkas pabalstu var dabūt arī ar maznodrošinātā statusu, ne tikai trūcīgā, dažās pašvaldībās - piemēram, Rīgā. Katrā pašvaldībā savi noteikumi (jo soc.dienests ir pašvaldības pakļautībā).
Pievienots  4. jūl 2013 08:18

Atbildēt komentāram

Mika

es arī nesapratu,kā var saņemt GMI,ja nav trūcīgā statuss.
Pievienots  4. jūl 2013 22:15

LAPAS KARTE