Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3/5
    Dace Mūrniece

Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Domubiedri

Krāpniece...

Zilniece.

Vai kads man varetu ieteikt labas zilnieces, kas varetu man izlikt kartis caur skype? Loti , loti vajadziga....

Ievietots 3. jūl 2013 15:19

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

aveniite

nopietni? tagad viņi praktizē arī caur skype?
Pievienots  3. jūl 2013 16:44

Atbildēt komentāram

Mika

Kur aitas,tur cirpēji .Segvārds arī labais
Pievienots  3. jūl 2013 20:10

GoldenLocks777

SEN JAU PRAKTIZE CAUR SKYPE!!! NU JAU BUS GADI 5 VISMAZ!!! NERUNA JA NEZINI!!!
Pievienots  3. jūl 2013 20:25

Mika

es jau nenoliedzu,ka praktizē,ko kliedz lieliem burtiem stulbi ka cilvēki ļauj kādam citam regulēt savu dzīvi un vēl maksā par to

Pievienots  3. jūl 2013 20:58

aveniite

es jau neapgalvoju, ka nepraktizē, nebiju par to interesējusies
Pievienots  4. jūl 2013 05:51

Sievinja

Vismaz man palidzeja
Pievienots  3. jūl 2013 19:26

Atbildēt komentāram

burbulits

vai tiesam tev palidzeja jo es esu nonakusi loti sarezgita situacijsa un nezinu ka to visu atrisinat vieglak,varbut varu meiginat ari es...
Pievienots  3. jūl 2013 20:34

Atbildēt komentāram

Vientuļā māmiņa.

Man palīdzēja, caur skaipu ar viņu runāju. Viss, ko man teica, ir piepildījies līdz mazākajiem sīkumiem. Un šī NAV nekāda reklāma.
Kad man bija dzīvē grūti, viņa mani atbalstīja un izlika kārtis, jo bija grūti mājās, problēmas, protams, ka ar vīru.
Pievienots  3. jūl 2013 20:51

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE