Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3.5/5
    Inta Linde

    Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Virtuves stūrītis

topošā sieva

Mikseris, blenderis vai rokas blenderis

Labdien!!

Blenderi vai mikseri!??? Vajag ikdienas lietošanai, mīklu sakulšanai, uzouteņa saputošanai, kokteiļu pagatavošanai, bērnam biezenīša pagatavošanai!!! Ko labāk izvēlēties, nav īsti skaidrs kāda atšķirība starp mikseri, parasto blenderi un rokas blenderi!!!

Ievietots 2. jūl 2013 08:41

Ieraksti komentāru
Secība:

... ... ...

atšķirība - mikserim ir lāpstiņas, domāts sakulšanai, blenderim ir asmeņi, domāts sasmalcināšanai.
Mīklai, uzputenim - mikseris (tie ir jāputo un nekādi naži tiem nav vajadzīgi).
kokteiļiem, biezeņiem - blenderis (tur vajag nazi, smalcināšanu, bet gaisa iekulšana galīgi nav vajadzīga, zīdainim pat nederīga - vēderu sapūtīs).
rokas vai parastais blenderis - tas jau jāskatās no pielietojuma. Ja pārsvarā bērnam - rokas. Jo, var sasmalcināt mazā trauciņā, tās maziņās devas pa pāris gramiem. "parastajam" trauciņš krietni liels - ķēpa baigā, jo 2 tējkarotes ķirbja uztaisīt, nozīmētu vēl 3 izsmērēt pa blendera trauku + ķēpāties ar dabūšanu no trauka uz bērna bļodiņu.
Kokteiļiem, smalkajiem salātiem, ut.t. - tur "parastais blenderis" vairāk tā kā, dēļ tā, ka ļoti prasās uzlikt vāku pirms blenderē.
Ideālākā opcija, ja vajag visu nosaukto darīt un mājās nav neviena no šitiem - ir tādi virtuves kombaini, kur iekļautas visas 3 uzpariktes - motoriņš viens, uzskrūvē kam vajag.
Pievienots  2. jūl 2013 09:44

Atbildēt komentāram

Danna

Izsmeļoša,pārdevēja konsultanta cienīga atbildemalacis Kā izskatās katrs no šiem sadzīves priekšmetiem,autorei tomēr jāiet skatīties uz veikalu-sadzīves tehnikas ,precīzāk
Pievienots  3. jūl 2013 05:42

Mika

Es visbiežāk  izmantoju mikseri-uzputenim,kokteiļiem,putukrējumam vai ja olas biskvītam jāsakuļ.Ir arī blenderis(tas mazais komplektiņš,kur var pielikt gan rokas,gan trauku),bet tas vairāk stāv,ja nu vienīgi kādas ogas jāsablenderē.Salātus griežu pati.Bet bērna ēdienam blenderi neizmantoju,jo ļoti labi (un ātrāk)var saspaidīt ar dakšiņu.Ja blenderē,tad jātaisa lielāks daudzums un jāsaldē(piemēram),jo tik mazu daudzumu ar parasto rokas blenderi arī nevar sasmalcināt,tur vajag mini blenderi.
Pievienots  2. jūl 2013 14:21

Atbildēt komentāram

aveniite

ar blenderi visu var izdarīt, gan samalt, gan saputot!
Pievienots  2. jūl 2013 18:44

Atbildēt komentāram

aptauja

saputot olas baltumu ar blenderi nevar.

Es autorei teiktu,ka vajag mikseri un rokas blenderi atsevišķi,bet vajag abus. Miseri var nep[irkt dārgu,jo viņi darbijas diezgan labi. Man ir Maximas Gamma mikseris un darbojas jau 5 gadus. Es cepu tortes uz pasutījumiem,tāpēc mikseri sanāk nodarbināt diezgan aktīvi.
Blenderi gan vajag pazīstamas un respektablas firmas, jo tiem ir pareizākas formas asmenis un arī motoriņi izturīgāki.
Es visus kokteiļus,zupas un dipus bērnu biezeņus un visu nepieciešamo blenderēju ar rokas blenderi.Ledu gan ar blendera minikombainiņu. Es nopirku tādu,kur ir blendera uzgalis un mazs virtuves kombaina "trauciņš" Philips, maksāja ap 25ls
man ir šitrāds

Pievienots  3. jūl 2013 07:12

puķuzirnītis

Jūs sakat, ka ar blenderi nevar saputot olas baltumu? Var tikai vajadzīgs labs blenderis, ar vairākiem uzgaļiem, tad nevajadzēs atsevišķi pirkt gan blenderi, gan mikseri.
Pievienots 11. sep 2013 08:41

Atbildēt komentāram

Striits

Pievienots 25. jūl 13:26

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE