Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Domubiedri

USG

Sveiki,man ir jautajums vai USG ir preciza,jo sobrid atrodos Anglija un biju pie  arsta kur man veica USG un dakters kurs veica so USG pamanija ko loti sausmigu,velos zinat vai si USG var kludities,un vai veicot USG  pie cita arsta man var uzradit ko citu???

Ievietots 26. jūn 2013 17:12

Ieraksti komentāru
Secība:

Laura Laura

Atkarīgs no ārsta kas skatās USG, bet nu parasti jau ārsts redz to kas tur ir, izdomāt jau neko nevar! Vnk ir kas pa roku galam skatās USG un ir tādi, kas sīki un smalki visu izskatās! Aizej pie cita speciālista ja šaubies! Ja neuzdodu pārāk personisku jautājumu, kas ir tas kaut kas ļoti šausmīgs?
Pievienots 26. jūn 2013 17:34

Atbildēt komentāram

anonima..

Ko vins pamanija?
Piesakies pie vel kada arsta un aizej atkartoti
Pievienots 26. jūn 2013 17:35

Atbildēt komentāram

... ... ...

drošības pēc, ja ir ļoti nopietna lieta, obligāti jāiet pie 2 vai pat 3 speciālistiem. Jo arī ārsts ir tikai cilvēks, aparāti - ne visi ar ideālu kvalitāti. 
Ja visi 3 teiktu to pašu, tad jau tiešām ir jātic,jo 3 reizes vienā virzienā kļūdīties var ar ļoti retām lietām (un tas tad arī pašam ārstam jāprasa - vai konkrētā lietā vispār ir reāla iespēja kļūdīties)
Pievienots 26. jūn 2013 18:31

Atbildēt komentāram

Bounty

neesmu pieredzējusi, bet vai tad USG nav kaitīga, ja ir bieži? Domāju, ka nedrīkst tā iet pie 3 ārstiem īsā laika posmā..
Pievienots 26. jūn 2013 21:11

Atbildēt komentāram

aptauja

ir situācijas,kad jāizvēlas mazākais no iespējamiem ļaunumiem.
Pievienots 26. jūn 2013 21:27

Laura Laura

Es arī kādreiz par to uztraucos! Jo man ir problēmas ar grūtniecību un katru nedēļu jāiet! Bet USG nav kaitīga!!! Man speciālisti izskaidroja ka USG ir kaitīga tikai tad, ja vismaz stundu jāguļ zem tiem stariem! Jo tie pēc kāda laikam mazliet uzsilda iekšējos orgānus! Bet arī tad mazajam tā ir vairāk kaitīga nekā pieaugušam cilvēkam!
Pievienots 27. jūn 2013 08:43

es pati

USG, ka visas vizuālās diagnostikas metodes, ir ļoti subjektīva. tā ir ļoti atakarīga gan no aparatūras kvalitates gan no sonogrāfista kvalifikācijas un pieredzes. tāpat mērījumi var būt neprecīzi, ja iz maz vai daudz ūdeņu, ja bērns ir sagriezies neērtā pozā utt. arī nepareizi izvelēta USG metode (caur maksti vai caur vēdera sienu) var ietekmēt mērījumus. grūtniecības laiks utt.

pētījumos nav atrasti pārliecinoši pierādījumi, ka tadās devās, kādas ir izmeklējumos, ultrasakņa būtu kaitīga.
tāpēc - ja jau ir kaut kādas šaubas, aizej pie kāda speciālista. nevis parasta poliklīnikā, vai kas jums tur ir, bet kādānopietnakā klīnikā, kas specializējas uz grūtnieču aprūpi. ja jau bija kaut kas šausmīgs - ko pats ārsts, kas veica izmeklējumu, teica? vai neieteica konsultēties pie vēl kāda?
Pievienots 27. jūn 2013 06:39

Atbildēt komentāram

citonins

USG neveic tikai pie grūtniecības. es pie savas ginekolages eju 2-asreizes gadā, un viņa vienmēr izmanto arī USG, jo apskatē ar spoguli neko daudz neieraudzis,i ja tā godīgi. (piemēram, ar spogulīti jau neieraudzīsi cistu vai polipus olvadā) 

Tad man autorei rodas jautājums, vai tas "šausmīgais" ko ārsts redzēja ir saistīts ar grītniecību vai ar kādiem veidojumiem maksts sieniņās,olvados vai olnīcās.

Protams ja māc šaubas par ārsta spējām noteikt precīzu diagnozi, tad aizejat pie vel viena ārsta. 
Pievienots 27. jūn 2013 11:24

Atbildēt komentāram

mammucis

Ja ārsts ir pamanījis kautko šausmīgu, tad visticamāk tev ieteica pieteikt ārkārtas vizīti pie midwife. ja neteica, tad tas jāizdara pašai. vizītē tad arī izrunās kas un kā, un nosūtīs uz atkārtotu USG apskati. Tur jau njoteikti būs kāds cits ārsts jo slimnīcās viņu ir daudz un katru reizi tikt pie viena ir maza iespēja. bet ja arī patrāpās tas pats, tad palūdz lai izmeklē kāds cits jo vēlies zināt arī citu domas.  viņi nedrīkst tev atteikt
Pievienots 27. jūn 2013 14:35

Atbildēt komentāram

maijvabole

Besī man tādi topi,ka paprasa padomu,bet pati tālāk neiesaistās, tad nu mēs to''šausmīgo'' lietu uzminam un zīlējam?  Ja ir iespēja,ka bērns nav normāls,tad vajag padomāt ko vēlies-upurēties  vai sagaidīt nākošo grūtniecību bez pataloģijām.
Pievienots 27. jūn 2013 14:46

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE