Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3.66667/5
    Sanita Cvetkova

    Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Domubiedri

GribāsZināt

Varbūt kāds ir saskāries?Studijas kredīti?

Sveiki cienijamie portāla lietotāji

Mani nomoka šada tāda lieta kur internetā nevaru smelties atbildes,mans puisis mācijas koledžā maksas grupā un valsts bij kā galvotājs, tad ar viņu notika nelaime un kļuva otrā grupas indvalīds,tad saņēmām nesen zvanu no skolas kad viņš tiek atskaitīt un lai uzrakstot iesniegumu un tiks atgriezta nauda par nenomācito laiku,ļoti labi jo turpināt viņš nevēlējās(tur daudz šadas un tādas lietas),saņemot naudu sākām intresēties ko un kā bankai atgriezt jo nezinam vai darba devējs vēl paturēs viņu utt,tad uzraku i-neta ja studiju laikā kļuvis par 2grupas indvalīdu valsts nomaksā kredītu,vai soda procentus"?Vai viņam būtu iespēja kad valsts nomaksā?Vai tomēr ja viņu atlaiž būs jamskā no tiem 100ls viss bankai?

Ievietots 25. jūn 2013 17:00

Ieraksti komentāru
Secība:

oga24

varbūt tomēr labāk piezvanīt uz banku un visu noskaidrot??
Pievienots 25. jūn 2013 18:11

Atbildēt komentāram

GribāsZināt

Bankā atbild rakstiet iesniegumu un mēs izvērtēsim.
Pievienots 26. jūn 2013 11:58

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE