Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Svētki, izklaides, jautrība

Svētki ārā.

Sveikas māmiņas, ļoti ceru uz Jūsu ieteikumiem.
Meitiņai šovasar 1. dzimšanas diena, esam izlēmuši svinēt tikai tuvāko cilvēku lokā, tātad apmēram 10 cilvēki, grēks vasaras laikā to visu darīt iekštelpās. Varbūt Jums ir kādi ieteikumi kur  Rīgā vai Rīgas rajonā var atrast kādu skaistu vietu, kur var noorganizēt kaut ko līdzīgu piknikam, viesu nami laikam neder, jo cenas lielas un mums max 4-5h nepieciešamas un negribās maksāt par to, ko neizmantojam.
Piebildīšu, ka esam jau aplūkojuši Nāras pirti, bet nu vizuālais galīgi neuzrunāja..

Paldies par jebkādām idejām

Ievietots 25. jūn 2013 10:54

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

AnvoyT

Ekskursija Brīvdabas muzejā. Aktivitātes lielajiem, bet mazajiem svaigs gaiss un čiekuri. Vai viena diena Mežaparkā, ar pikniku pie ezera, zoodārza apmeklējums un ja mazā jau tā kārtīgi uz kājām, tad arī rotaļu laukuma apmeklējums sagādās prieku.
Pievienots 25. jūn 2013 12:21

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE