Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Domubiedri

graafiene04

Passizaugsme!

Seezzu skatos raidiijumu "Precamies",sieviete savos 48 gados izskataas super,labaak kaa es savos 22!Staasta,par savu dziivi,kaa audzin viena beernus,viens no tiem ar veseliibas probleemaam,straadaajusi visadus darbus,celtnieciibaa,zivju cehaa u.tmldz,peectam atsaakusi studijas.Es vienkaarssi nesaprotu,kaa lai sannemos un kljuustu centiigaaka.Man ir maza meitinna,un neveelos vinnai buut mamma,kura neko dziivee nav sasniegusi.Manupraat,mana lielaakaa probleema ir taada ka man nav iisti savu interessu,nav aizraussanaas nekaadas.

Ievietots 20. jūn 2013 09:41

Ieraksti komentāru
Secība:

Danna

Ja tu pati apzinies savas problēmas,tad atliek tikai pie tām sākt strādāt.Neviens tev klāt neko nepienesīs ,ja tu pati nemeklēsi iespējas.Katrā pilsētā ir dažādi Dienas centri,kas piedāvā dažādas nodarbes-piem.zīda apgleznošana,pērļošana,šūšana utt.sāc ar kaut ko,kaut kas iepatiksies.Nu 22 gados jaunam cilvēkam iespēju ir milzums,vajag tikai gribēt un viss notiks.Vari sākt ar sevis sakārtošanu,ja jau 48 gadus veca sieviete izskatās labāk par tevi-ai-ai
Pievienots 20. jūn 2013 10:32

Atbildēt komentāram

graafiene04

Nav jau tik traki,paarspiileeju Vienkaarssi drusku palaidusies esmu,esmu laikam no taam sievieteem kuras kad dabuu draugu,saak aizmirst sevi kopt vairaak kaa iepriekss jo skjiet,kam gan tas vajadziigs,draugs jau ir.
Par dienas centru,nedziivojam pilseetaa,un muusu laukos pat biblioteekas nav.Lai braukaatu uz pilseetu nav laika,jo mazaa veel daudz daudz par mazu,lai kaadam uzticeetu.Un rokdarbus ieniistu,jo man tas nepadodas,liidz ar to arii nepatiik.Nav jau ta,ka man nekas nepatiik,patiik,bet nav taada degsme uz vienu kaut vai lietu.
Pievienots 20. jūn 2013 11:46

Danna

Nu,nu,liela kļūda tā domāt-aizmirst par sevis kopšanu,ja esi dabūjusi draugu.
Jā,nederēja neviens mans ieteikums.Tad gan dzīvojot tādos dziļos laukos atliek darbs ar zemi-stādi,audzē,iekop dārziņu,puķes-uh,cik tur būs darba!
Pievienots 20. jūn 2013 12:45

burbulits

ir gruti sanemties un sakt kaut ko jaunu,bet ja audzini meitinu,tad mili sevi un lai berns redz cik mila mamma ir,jo es ari dzive vilos un audzinu viena savus bernus,bet man ir sarezgitaka situacija,viriesi skrien pakal jo esu skaista,bet man ir savs es,mili sevi un parejais pats pa sevis naks,jo ir iespejas un ari es attapusies no kludam,tagat censos izrauties dzive ...ja sedesi rokas salikusi,nekas nenotiks jo pati saskaros ar to,ej paceltu galvu uz prieksu un viss bus ok...pieradi ka mili sevi un parejais pats pa sevim naks un atrod savu merki....
Pievienots 20. jūn 2013 10:59

Atbildēt komentāram

Dunduks

Oi, izradas neesmu es tada vieniga Sobrid esmu tada pat situacija, audzinu meitinu un viss kas man ir ir meitina un virs. Gribas jau atrast savas intereses un nodarbes, bet nekas nesaista tik loti lai del ta ziedotu laiku ko pavadu ar mazo. Ta ka dzivoju UK nav seit tadu draugu pie ka aiziet in vienkarsi parunat, ne radu. Viss liekas ka viens nebeidzams aplis, grutakais ir atrast to kas interesetu tiesi mani... Virs jau sad tad parmet ka nav man draudzenu, ka sezot majas par daudz, ka mani nekas neinterese. Lai ari ka censos nesanak tam tikt pari...
Pievienots 20. jūn 2013 12:59

Atbildēt komentāram

graafiene04

Man tiessi taa pati situaacija. Tik Lv.
Pievienots 20. jūn 2013 14:22

Dunduks

Ja velies parunat vari arkstit uz e-pastu  
Pievienots 20. jūn 2013 16:54

###

Es ar nesen par to pašu domāju, bet man šis jautājums nu ir atrisināts...
Esmu mamma 2 bērniem 8 un 2 gadi, iesēdusies mājās un darbu meklēt tā īsti vēl nav iemesla. Mani draudzene uzaicināja pievienoties SIRDS SILTUMA DARBNĪCAI. Tajā dāmas darina darbiņus steidzīgajiem bērniņiem( pirms laika dzimušajiem). Ja proti zeķi noadīt ( maziņu) vari pievienoties. Šo to var šūt ar šujmašīnu. Domāju, ka tas ir labs iemesls uzlabot adīšanas vai tamborēšanas prasmi. Darbiņi nonāk latvijas slimnīcās.
Reklāma snāca
Pievienots 20. jūn 2013 18:52

Atbildēt komentāram

aveniite

Hei šis gan ir jauki! es biju savam mazulim saadījusi zeķītes, cepurītes un cimdiņus, bet viņš man tāds paliels piedzima! viss stāv pat nelietots!
Pievienots 21. jūn 2013 05:29

graafiene04

Naacu pie secinaajuma,ka ir gan kautkas ko lloti veeleetos izdariit!Ar lielaako prieku apmekleetu sporta zaali trennera uzraudziibaa,lai ieguutu skaistaaku augumu.Lloti to veelos,tikai dziivojot laukos ir kaa ir,naudu priekss sporta zaales ta atrastu,bet nevareetu nekaadi izbraukaat tagad kad ir mazaa,veel pavisam mazinja
Taapeec,varbuut kaada var pateikt vai ir iespeejams maajas apstaakljos,passam saviem speekiem ieguut trenneetu augumu(nu ko taadu kaa te draugiem ir,dazzas taadas grupas,kur trenneri sastaada Tev attieciigu programmu utt),bet vai var iztikt bez trennera un maajaas ar kaadiem vingrojumiem bez sporta zaales apriikojuma ieguut skaistas aprises?Iipassi interesee tvirtaaks dupsis,slaidaakas kaajas,un arii presiite!

Pievienots 22. jūn 2013 08:35

Atbildēt komentāram

Murse Durse

Tā kā mans dzīves ritms ir visai steidzīgs, līdz ar to nav laika ne trenžieru zālei, ne pat izčammāties kādam rīta vai vakara skrējiena aplim, tad atcerējos par veco, labo lecamauklu. Ideāli - izkustina visas problemātiskās vietas - gan punci, gan kājas, arī rokas trennējas utt.. Silti iesaku - katru dienu regulāri lēkājot ātri vien tiksi pie sev tīkamām aprisēm! 
Pievienots 22. jūn 2013 10:34

LAPAS KARTE