Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.66667/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Saimniekojam mājās un dārzā

Darzs

​Labdien!Esmu iekopusi jaunu darzinu , bet nevaru vel saprast kadas pukes stadiit un ka dekoret darzu!
Gribas iestadit kadus ziemajus , ta lai pavasarim butu kadi ziedini...kas skaisti izskatas darza un kad butu velams stadit?
Uzkausisu visus padomus!

Ievietots 17. jūn 2013 10:53

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

llulubelle

Man personīgi pie sirds ier maururiņš vulgaris
Pievienots 17. jūn 2013 11:56

Atbildēt komentāram

burunduuks

Nevienai pukes neinterese?
Pievienots 18. jūn 2013 06:10

Atbildēt komentāram

Bounty

manuprāt, dārziņā ir jāstāda tā, lai visu laiku kaut kas ziedētu (vienas zied, citas vēl aug). Ir puķes, kas zied agrā pavasarī, vasarā, rudenī. Ir jāskatās, kad kas zied un tad jāstāda ja gribi vasaras puķes, tad izdevīgāk laikam ir nopirkt gatavus stādus (tagad jau daudzas puķes par vēl sēt pašai). Jāņem vērā arī tas, cik augstas puķes ir - vēlams, lai lielākās nenomāc mazākās (ja tuvu sastādītas).
Iesaku tev pašai izfantazēt, kādu ainavu tu gribi savā dārziņā un tad meklēt atbilstošus ziedus Labi izskatītos arī kādi mūžzaļie augi (tās bumbiņas, nezinu kā sauc u.t.t. (kokaudzētavās ir)), kas arī ziemā būtu skaisti.
Vēl, vismaz man patīk, dekoratīvās lapas (ir visādas - raibas, sudrabotas u.t.t.). Viņas arī vēlā rudenī ir skaistas un labi noder pušķu dekorēšanā, nosedz tukšās vietas un viņas nav arī kaut kā īpaši jākopj.
Pievienots 18. jūn 2013 06:22

Atbildēt komentāram

burunduuks

Paldies
Pievienots 18. jūn 2013 06:25

LAPAS KARTE