Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.66667/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Saimniekojam mājās un dārzā

Vai grūtniecei ir ieteicami macīties autoskolā?

Pēc bērniņa piedzimšanas vēlos būt pastāvīga un protams mobila. Tāpēc gribu zināt vai ir kāda pieredze māmiņām, kas mācijušās autoskolā gaidot bērniņu? Vai tas nav sarežģīti vai nedroši?

Ievietots 14. jūn 2013 18:31

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

kzh

Braukšanu varbūt ir iespējams atlikt pēc bērniņa dzimšanas? Jo uz stundu vai 2 noteikti varēsi atstāt bērniņu ar kādu.
Bet, ja atceros savu grūtniecības laiku un to kā es baidījos pat iet uz vietām kur daudz cilvēku (ka tik neuzgrūžas) es teiktu, ka nekad nevari būt pārāk uzmanīgs.
Pievienots 15. jūn 2013 04:38

Atbildēt komentāram

Ingucīc

Es tiesības noliku pirms tam,bet es domāju,ka Tu noteikti vari iet autoskolā gaidot mazuli.Paļauties uz instruktoru,nestresot un viss būs ok,gūsi gandarījumu par sevi un mazais puncī priecāsies! Pēc tam,kad mazais piedzims nebūs tik vnk atbrīvot stundu vai divas,takā es esmu tikai PAR,lai noliec līdz mazuļa piedzimšanai.
Pievienots 15. jūn 2013 04:49

Atbildēt komentāram

sendy

es personigi gaju autoskola ar lielu punci jau un nesen paris nedeljas atpakalj noliku tiesibas,lidz dzemdibam palicis bij tikai menesis,taka neka traka nebija veiksmigi iesaku un veiksmigi paspeju visu izdarit,un ka izradijas es nebiju vieniga grutniece kas gaja likt tiesibas stavokli esot,es uzskatu,ja tu pati esi tam gatava,labi juties un to gribi,tad tik uz prieksu...
Pievienots 15. jūn 2013 05:12

Atbildēt komentāram

Anonīms

Tas atkarīgs no māmiņas personība, cik mierīga, nosvērta viņa ir! Es tiesības nokārtoju 4 dienas pirmās meitiņas piedzimšanas, viss kārtībā! es tieši grūtniecības laikā biju iemācījusies "savākties".
Pievienots 15. jūn 2013 05:33

Atbildēt komentāram

Anonīms

Mana pieredze ir ļoti labi kārtojot tiesības autoskolā kad biju stāvoklī..instruktors saprotoš bija..bet tai pašā laikā lieku jautājumu un nekāda nosodījuma..

es ar visu savu lielo punci divas dienas pirms dēliņš piedzima braukšanas eksāmenu nokārtoju..un nu man tiesības jau kā 2gadi..

nevajag baidīties..es tikko kad paliku stāvoklī arī baidījos kā nu tag būs ko citi teiks ka man vidusskola vēl jāpabeidz bija un tiesības jāpaspēj nolikt kamēr bērns nav piedzimis..bet visu toizdarīju un viss..tā ka saku droši ej mācies kārto tiesības..

lai veicas
Pievienots 15. jūn 2013 06:17

Atbildēt komentāram

limamma

Droši. es sāku kad biju tikko stāvoklī un noliku eksāmenu ar lielu lielu punci. tākā visu var! pēc tam gan vairs mašīnā netiku un atsāku tikai pēc dzemdībām.
Pievienots 15. jūn 2013 06:24

Atbildēt komentāram

Anonīms

Es nokārtoju tiesības 8 martā un 18.aprīlī piedzima mazais.Nejutu pilnīgi nekādu diskomfortu mācoties braukt.Viss gāja forši.
CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it
Pievienots 15. jūn 2013 06:32

Atbildēt komentāram

Anonīms

Sveika. Es 6 gadus atpakaļ pati liku tiesības un mācījos autoskolā, tieši grutniecības laikā.  Pirms tam bija darbs, tad nesanaca to apvienot. Ja pati pēc dabas neesi nervoza un visu spēj uztvert mierīgi un pašsaprotami, tad domāju ka nav nekāds šķērslis.  (izņēmumi ir ja ir kādi sarežģījumi)  Es tiesības noliku tieši pašu braukšanas eksāmenu noliku nedēļu pirms mazais piedzima.  Sev visu laiku centos ieskaidrot ka otras iespējas man nebūs, jo piedzims mazais un tad man nebūs vairs laika.  Tapēc centos cik varēju. Vienīgi instruktors bija diezgan satraukts kas pieņēma eksāmenu. Jo kas iekāpām mašīnā, tad uzdeva jautājumu-vai izbrauksim visu eksāmenu, vai tikai līdz slimnīcai (jo csdd bija blakus slimnīcai)  Es tik atbildēju ka ceru ka jā, jo divi dzemdību noliktie datumi ir jau garām.   Tad man sāka svīst rokas no uztraukuma. Vins tik pasmēja-ja jūs neatslābināsieties, mēs nekur nebrauksim.   Man puncis bija liels, un instruktoram sejā izbīlis tik pat liels.   Tiesības noliku, un viss kartībā, gan man gan mazajam. 
Pievienots 15. jūn 2013 06:50

Atbildēt komentāram

Anonīms

Nu manai meitai ir 22, kad stājos autoskolā, biju ceturtajā grūtniecības mēnesī. Izrādās, toreiz grupā bijām divas grūtnieces ar aptuveni vienādu grūtniecības laiku. Tiesa, braukšanas instruktors par manu jau redzamo vēderiņu nebija sajūsmā(kad tiku līdz braukšanai, biju jau sestajā mēnesī), jo viņam esot bijušas apmācāmas arī raudulīgas un ņerkstīgas grūtnieces. Solījos uzvesties kā adekvāts un vesels skolnieks.Solījumu pildīju. Grūtniecība nav slimība un diagnoze, tāpēc vismaz autoskolā niķiem nav vietas. Un biju ļoti apmierināta, septītā grūtniecības mēneša sākumā saņemot vadītāja apliecību.
   Ja vien spējat autoskolā uzvesties kā skolnieks, noteikti mācieties! Tik vien braukšanas Jūsu mazulim nekaitēs nekādā ziņā. Toties uzreiz pēc dzemdībām varēju bērnu vest uz masāžām, braukt uz laukiem, būt nosacīti neatkarīga. Un nez vai nu tik ļoti atradīsies tie, kas jūs palaidīs uz nodarbībām, un nez vai pašai to gribēsies. Tagad ir nopietna motivācija.
    Un tagad pus pa jokam, pus nopietni. Laikam jau mana Marta vēl nedzimusi pierada pie mašīnām. Kā mašīnā, tā gulēja , pat pa četras stundas. Un vēl nedzimusi saprata, ka ir jāmācās, jo viņa ir cilvēks, kam tiešām patīk apzinīgi mācīties.
Pievienots 15. jūn 2013 07:49

Atbildēt komentāram

Anonīms

Grūtniecība nav slimība - simtiem reižu atkārtota frāze, kurai pievienojos par visiem  100% Ja grūtniecība ir bez lieliem sarežģījumiem un topošajai māmiņai apmācību process sagādā prieku, tad - kāpēc ne? Bērni ir būtiska sievietes dzīves sastāvdaļa, taču ne visa dzīve. Ir jādara lietas, kuras patīk un ir nepieciešamas gan pirms, gan pēc bērniņa piedzimšanas. Uz priekšu! Lai veicas!
Pievienots 15. jūn 2013 07:51

Atbildēt komentāram

1. 1
  2. 2
  3. »

LAPAS KARTE