Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

    Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Svētki, izklaides, jautrība

Piedalies jauna radio tapšanā un saņem dāvanu

Sveiki! Vēlos Jūs aicināt piedalīties mūzikas testā, kura rezultāti tiks izmantoti, lai izveidotu jaunu radio staciju Latvijā. Katrs dalībnieks par piedalīšanos saņem Galactico dāvanu karti 10 LVL vērtībā - vienīgais nosacījums - dalībniekiem jābūt vecumā no 34- 37 gadi.
Tests 29. jūnijā norisināsies RISEBA, Rīgā, Meža ielā 3. Tas:
-notiek pie datora;
 -aizņem nepilnu stundu;
-testa laikā dzirdot dažādu dziesmu fragmentus, jānovērtē tie skalā no "riebjas" līdz "ļoti patīk"

Pieteikties testam var nosūtot potenciālo dalībnieku vārdus un vecumu uz e-pasta adresi :Šī ir Tava iespēja ietekmēt radio kvalitāti Latvijā un palutināt sevi ar dāvanām no Galactico

Ievietots 14. jūn 2013 06:16

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE