Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

    Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Domubiedri

Atgriešanās darbā pēc BKA

Sakiet, kad (cik ilgu laiku iepriekš) un kas tieši jāraksta iesniegumā darba devējam, atgiežoties darbā pēc Bērna kopšanas atvaļinājuma?

Ievietots 12. jūn 2013 11:08

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

**Sniegpārsliņa**

Ja Tu atgriezies kā plānots, tad nekādi iesniegumi nav iepriekš jāraksta. Rīkojumā par bērna kopšanas atvaļinājuma piešķiršanu ir rakstīts datums līdz kuram Tev ir piešķirts bērna kopšanas atvaļinājums. Ja vēlies atgriezties ātrāk, tad vismaz mēnesi iepriekš par to ir jābrīdina (tas ir īpaši svarīgi gadījumos, kad uz prombūtnes laiku ir pieņemts kāds cilvēks, kas aizvieto).
Pievienots 12. jūn 2013 11:12

Atbildēt komentāram

Liliii

ok, liels paldies! Plānoju atgriezties, kā bija plānots. Tad iztiksim bez liekiem papīriem
Pievienots 12. jūn 2013 11:14

**Sniegpārsliņa**

Vienīgi labā prakse ir piezvanīt kādas pāris nedēļas iepriekš savam tiešajam vadītājam un paziņot, ka atgriezīsies kā plānots, lai viņam nav jāmin kas būs tālāk
Pievienots 12. jūn 2013 11:17

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE