Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.4/5
    Liiga Priede

Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Saimniekojam mājās un dārzā

Daudzdzīvokļi namu balkona lietošans noteikumi!!!

Labdien!

Padalaties ar šadu , man sasāpējušos jautājumu:  Par daudzdzīvokļu namu balkona lietošanas noteikumiem, man ir atvērts balkons, nestiklots...kur itin biezi žāvēju  drēbes, pat lieku mazo bērnu gulēt ratiņos uz balkonu, bet..ir kaimiņi, kas visus  savus :mēslus: krata zemē no augšējiem stāviem. Kā rezultātā , tas viss ir uz manu balkona...vai ir kāds likums, vai kau kas , kas regulē balkona lietošanas noteikumus. Ar kaimiņiem esmu runājusi par šo, tad visi svētie, neviens neko...

Ievietots 11. jūn 2013 08:20

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

selko

kad vinji tos meslus ber-vnk nofotografe rezultatu,vai vinjus pashus procesaa, tas ir viens,jo tas nu dien ir cuciski,tava vieta es verstos pie majas saimnieka un izstastitu so lietinju,....plus vienu iesaku gan-bernu neliec gan uz balkona gulet ratinjos,tas ir mazliet bistami nemot vera jebkuru aspektu-bites , +stulbi kaiminji+kas zin vel kas......atceros kad mans meitens bij mazs,ari sad tad gribejas uzliikt ratinjus vasara uz balkona lai chuch maza svaiga gaisa kamer es pa majas darbiem njemos....nu tiesi sada iemesla pec atturejos,kas zin ko tie tavi feinie kaiminji var citkart nolidinat,ja reiz savus meslus met aiz borta tatad ari nav ipashi pieskaitami ljautinju......es tava vieta nerisketu...
Pievienots 11. jūn 2013 08:47

Atbildēt komentāram

solo

Es savu bērnu, kuram nu jau ir 21 gads liku uz balkona reizēm ar visiem ratiņiem. Un nekas slikts nenotika, man gan arī bija normāli kaimiņi. Taču atceros mazliet vēlāk vienus citus kaimiņus, viņi dzīvoja 3. stāvā, un balkons bija tāds uz āru, nevis kā lodžija. Viņi vasarā uz balkona bija izlikuši gultiņu, un mazā Dārta (3 - 4 mēn) visas saulainās dienas pilnīgi plika šai gultiņā spēlējās. Un izauga forša, veselīga meitenīte. Ģimene arī laba, varbūt lasot šo komentu kāds domā, ka sociālie; nē - vnk cilvēki bērnam ļāva šādi attīsties.
Pievienots 11. jūn 2013 13:45

Garden_

Vienīgais risinājums izskatās ir lodžijas iestiklošana, diemžēl cilvēki mēdz būt ..... (te pat negribas rakstīt vārdu CŪKA, lai neaizvainotu lopiņu......)
Pievienots 11. jūn 2013 09:24

Atbildēt komentāram

Mika

jā,jā cilvēks ir lielāks"cūka" par pašu cūku,jo cūka nekad nekakā tur kur ēd,vai guļ.Tikai tad,ja saimnieks slinkāks un neiztīra laicīgi.
Pievienots 11. jūn 2013 12:06

Garden_

.. un pierādīt šādus gadījumus ir diezgan sarežģīti, ja nu vienīgi ierīkojot videokameru. Policija diez vai reaģētu uz šādiem izsaukumiem, ja pat apzogot dzīvokli viņi īpaši naski nav ar savu ierašanos, pārāk liels gods......
Pievienots 11. jūn 2013 09:26

Atbildēt komentāram

esse

Es arī cīnos ar saviem lopiskajiem kaimiņiem,bet diemžēl,bez rezultātiem. Pagājušo gad visas manas baltās drēbes bija nokaisītas ar pelniem(mitrās drēbes,kas žāvējās) bija sabojātas.Iztericu savu neapmierinātību,bet viņš tik saka ka viņam uz balkona pelnu trauks,lejā nebirdina. Aizvakar bērnam segu sanāca sačurāt,izmazgāju,pārkaru pāri balkona malai,un eju ik pēc pāris h,pelnus nopūst nost! Par smaku kas nāk dzīvoklī kad attaisu balkonu vaļā lai izvēdinās izstaba....... vispār smiekli nāk,jo tad smird,jo pīpes dūmi nāk mums pa balkonu iekšā. Tāka par drēbju kāršanu uz balkona esmu aizmirsusi jau,un par bērnistabas vēdināšanu arī!!!!!
Paldies,mīļie kaimiņi,ka jūs esiet tik foooooorši 
Pievienots 11. jūn 2013 09:51

Atbildēt komentāram

saprotošā

Par pīpēšanu uz balkoniem. Ir taču pieņemts jauns likums, kas to aizliedz. Ja redzat, ka kaimņi to dara, saucat policiju. Viniem ir jābrauc, ja nebrauc, sūdzaties priekšniecībai.
Pievienots 11. jūn 2013 11:54

Atbildēt komentāram

Mika

Jauna likuma pieņemšana cilvēku ieradumus tā vienkārši nemainīs.Kas to dara,to arī turpinās un var viņiem "iepūst".Kārtējai likums,kas darbojas tikai uz papīra.
Pievienots 11. jūn 2013 12:20

Ralfs

Varbūt ir vērts uzkāpt ekskursijā pie paša augšējā kaimiņa un apskatīties viņa balkonu. Būsi pārsteigta. Ne visi gruži ir nomesti no citiem balkoniem uz Tavējā. Piemēram, uz augšējā balkona ir gruži no jumta, no putniem, no kokiem, no kaimiņmāju skursteņiem. Nevajag vienmēr saskatīt citu ļaužu ļaunprātību.
Pievienots 11. jūn 2013 13:19

Atbildēt komentāram

Ralfs

Varbūt ir vērts uzkāpt ekskursijā pie paša augšējā kaimiņa un apskatīties viņa balkonu. Būsi pārsteigta. Ne visi gruži ir nomesti no citiem balkoniem uz Tavējā. Piemēram, uz augšējā balkona ir gruži no jumta, no putniem, no kokiem, no kaimiņmāju skursteņiem. Nevajag vienmēr saskatīt citu ļaužu ļaunprātību.
Pievienots 11. jūn 2013 13:19

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE