Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3/5
    Dace Mūrniece

    Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Svētki, izklaides, jautrība

VASARAS NOMETNES

SVV – iespējams vislabākā vasaras nometne Latvijā!

Saulgriežu Vasaras vidusskola (SVV) ir lieliska jauniešu nometne, kas jau vairāk nekā 20 gadus ceļo pa Latviju, uz 3 nedēļām apmetoties dažādās Latvijas vietās.
Saulgriežu Vasaras vidusskola ir latviskuma un latvietības nometne. Trīs nedēļas katru vasaru aptuveni 45 jaunieši vecumā no 13 līdz 18 gadiem pavada, iepazīstot kādu Latvijas nostūri un reizē iepazīstot sevi un savus līdz šim neatklātos talantus, kā arī izkopjot savas jau atpazītās dotības, dziedot, dejojot, mācoties, sportojot, izbaudot neaizmirstamus vakara pasākumu un ekskursijas.
SVV skolotāji ir augsti kvalificēti profesionāļi, bet pāri visam viņiem ir labs kontakts ar jauniešiem un viņu entuziasms skolēnos izraisa zināt kāri un vēlmi uzzināt vairāk. Ļoti iecienīti arī ir SVV viesi, kas tiek rūpīgi meklēti, lai tās nebūtu personas, kas izceļas tikai ar savām zināšanām, bet gan cilvēki, kas ir personības pašas par sevi un jauniešiem ar savu stāju un attieksmi rāda izcilības piemēru. Starp pēdējo gadu SVV viesiem ir tādas izcilas personības kā Vestards Šimkus, Vilis Vītols, Valdis Melderis, Jānis Ošlejs, Pauls Raudseps, kā arī dzīves gudri un radoši cilvēki.
20 gadu laikā vairāk nekā 900 jaunieši ir izmantojuši iespēju tuvāk iepazīt savu zemi un tās iedzīvotājus, tuvāk iepazīt sevi, iegūt papildus zināšanas un prasmes, dziļāk izjust latviskumu un latvietību sevī, pastiprināti izjust saites ar savu tēvzemi, kā arī iegūt atmiņas un draugus uz mūžu.
SVV2013 notiek Mazsalacā no 7. līdz 27. jūlijam. Dzīvosim un strādāsim Mazsalacas vidusskolas telpās, apdzīvosim Salacas krastus un Skaņā kalna parku. Nometnes otrās nedēļas sestdienā 20. jūlijā no plkst.14.00–19.00 paredzēta Viesu diena – SVV2013 dziedāšanas svētki – ar pilnu koncerta programmu, skolēnu mākslas darbu izstādi un dažādiem pārsteigumiem.
Dalība nometnē jāpiesaka līdz 2013. gada 17.jūnijam. Maksa par 3 nedēļu dalību nometnē ir 250 latu. Pieteikuma anketa un sīkāka informācija pieejama , vai sazinoties SVV administratori Daci Rasiņu (, t.29802959), SVV direktores vietnieku Mārtiņu Daģi (, t.26116587) un SVV direktori Ilzi Kreišmani (, t.29479361).

Ievietots 11. jūn 2013 08:11

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE