Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Aukles

Pirmsskolas/sākumskolas skolotāja piedāvā sadarbību sākot no jūlija.

Esmu pirmsskolas un sākumskolas skolotāja, strādāju prestižā Rīgas pirmsskolā, sākot no 1. jūlija dodos dekrēta atvaļinājumā.

No š.g. jūlija un visu nākošo mācību gadu (ja izveidosies laba sadarbība, to ar prieku turpinātu arī ilgāk), kamēr būšu BKA, labprāt piedāvātu savus pakalpojumus.
Varu palīdzēt apgūt pirmsskolas mācību programmu, sagatavoties mācībām skolā, kā arī sākumskolniekiem līdzēt mājasdarbu veikšanā, slimojot iekavētās vielas apgūšanā, utt.
Esmu humānas pedagoģijas piekritēja, mācības cenšos padarīt bērnam aizraujošas, lai interese būtu padziļināta un noturīga un iegaumētais būtu maksimāli praktiski izmantojams. Ļoti piedomāju, lai nodarbības un mācību process vispār bērnam sagādā gandarījumu un pozitīvas emocijas-manuprāt, tā ir panākumu atslēga, lai maizais cilvēks reiz kļūtu par laimīgu un pašpietiekamu Lielu Cilvēku 
Nepieciešamības gadījumā varu piedāvāt arī kopīgi pavadīt brīvo laiku-pieskatīt savu mazo draugu, ja vecākiem kur jādodas, dārziņš slēgts, vai kāda cita ķibele atgadījusies.
Jūlijā un augustā labprāt došos pie Jums uz mājām, bet no septembra ar prieku gaidīšu ciemos pie sevis, A.Čaka/Matīsa ielu krustojumā, plašā, klusā dzīvoklī. (loģistikas daļa gan ir elastīgi runājama tā, lai visiem būtu maksimāli ērti)
Interesentus lūdzu rakstīt uz e-pasta adresi 

Ievietots 31. mai 2013 18:37

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

LAPAS KARTE