Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.4/5
    Liiga Priede

Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Domubiedri

2008.gada decembra mazulīši jeb tā sauktās Ziemassvētku dāvanas :))

Skatījos, ka dažādiem mēnešiem ir sava domubiedru grupa tikai ne mums..
Nolēmu, ka to jau tā nevar atstāt
Būšu priecīga, ja atsauksies vēl kāds, kura bērniņš dzimis 2008.gada decembrī.
Pastāstiet, cik gari/smagi piedzimāt? Kāda bija grūtniecība un pašas dzemdības?Kāds vārdiņš un kādēļ tieši tāds? Cik lieli jau esat izauguši? Ko esat iemācījušies? Un vispār jau jebko, kas katram ienāk prātā

Ievietots 18. mai 2009 12:05

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Anonīms

Mana ziemassvētku dāvaniņa piedzima 12. decembrī un nokristīju viņu par Jeti. Piedzima samērā maza - 2,870 g, bet nu jau krietni paaugusies un ir tikusi jau pie viena zobiņa.
Pievienots 18. mai 2009 15:53

Atbildēt komentāram

pigozne

man ārsti solija mazo 31 decembri,bet piedzima dēliņs 30.,puika liels 4 kg,54 cm .4 men vec.sver 9,3 kg.un tagad 5 men vec mums jau ir 2 zobeli.mazajam patik velties,pasam speleties,spiegt un smieties.
Pievienots 25. mai 2009 20:46

Atbildēt komentāram

gucisleeb

liels gan mana mazuliite 5 meeneshu vecumaa sver tikai 6.8kg, kas tieshaam ir tikai saliidzinot ar 9.3 laikam vinjsh jums duushiigs eedaajs, bet nu jaasaka piedzimis arii brashs
Pievienots 28. mai 2009 10:19

pigozne

nu ēdājs jau gruntīgs,no sākuma ik pa pusotrai stundai,bet daktere teica,ka jāsēž uz diētas .bet šoreiz jau neko neteica par lieko svaru 5 mēn.sveram 9,660 un garumā esam 70 cm,un jau grasas lizt laukā arī augšējie zobeļi
Pievienots  4. jūn 2009 21:13

sikaaa

mans mazais bija planots 12 janvari bet tomer izdomaja ka pasauli grib ieraudzit 22 dec!! kristers piedzima2,660kg un 47 cm
paslaik svars 8kg jo edam maisijumu zobinu vel nav un velties ari negrib,bet censas sedet!!pec korigeta vecuma vinam vel tikai 4men!!
Pievienots 28. mai 2009 10:48

Atbildēt komentāram

pigozne

mana meiya tiesi 7 gadus atpakaļ piedzima ar tādu garumu un svaru!12.decembrī
Pievienots  4. jūn 2009 21:05

gucisleeb

lasu, visi taadi lieli izaugushi.. muuseejaa ir gara, bet slaida zobu mums veel arii nav, bet shkjiet ilgi vairs jaagaida nebuus..
Pievienots 28. mai 2009 10:58

Atbildēt komentāram

D.G.

Musu Ziemassvetku davanina piedzima 25decembri  12.05 dienaa!!!!! Kad dakterite vinu ieraudzija teica-  O sis jau apvelies :d svera musu Bumbulitis 3.990  un 56cm gars!!!!! Vardinu ielikam Roberts......  Nu Robim jau ir 5meen velas uz veedera,smejas Visulaik......  un Gaidaam zobinus
Pievienots 28. mai 2009 11:02

Atbildēt komentāram

gucisleeb

mums gjimenes aarsts arii bija noteicis sho pashu datumu, bet veelaak USG laiku mainiija uz 16.decembri.. tik ilgi gaidiit negribeeja, piedzima 15, 9.52 no riita ljoti vieglaas un nesaapiigaas dzemdiibaas.. kad iestaajotis slimniicaa jautaaju, vai iespeejams, ka nejutiishu kontrakciju saapes, mani apsmaidiija, bet nu taa principa arii notika..
Pievienots 28. mai 2009 11:26

Anonīms

Mūsu mazā piedzima 23. decembrī,ātrās un vieglās dzemdībās,3740 gr. un 56 cm. Pirmās bikses uzreiz bija par mazu Ģimenes balsojumā ielikām vārdu-Šarlote. Tagad jau dikti žiperīgs meitēns paaudzies-veļās un kārpās uz priekšu,ka ne noturēt... Zobus jau gaidām kādu brīdi,bet nu nav vēl..
Pievienots  3. jūn 2009 10:23

Atbildēt komentāram

pigozne

gribēju pajautāt,vai jusejiem mazuļiem patīk ņemties uz vēdera,sēdēt,vai kā citādi,jo lietta tāda,ka manējam viss ātri apnīk un zobi ar lien laukā,un pa rokām izvazāt ar grūti,kā nekā turpat 10 kg,ej nu visu dienu stiep,a teta mājā nav,kam nodot stafetivai no jums nav kāda mēģinājuasi mazo likt staigulī?Es savu meitu ar diezgan ātri ieliku staigulī un nav nekādu problēmu ar muguru un tml
Pievienots  4. jūn 2009 21:21

Atbildēt komentāram

Anonīms

Mēs savu jaunkundzīti visu dienu uz rociņām nēsājam.Viņai nepatīk palikt vienai bez uzmanības,tad nu pilna slodze sanāk... Gribēju jautāt-kā mazajiem ar gulēšanu pa dienu? Meita čuč trīs reizes pa 20 minūtēm.Naktīs labi,navproblēmu
Pievienots 14. jūn 2009 20:42

gucisleeb

tā ir, mūsējā arī pēdējā laikā nav viegli izklaidējama ir dienas, kad var paspēlēties ilgāk, bet pārsvarā drusku uz vēdera paguļ, oavelk mantas, pašļūc ar seju pa grīdu un sāk izdod visādas neapmierinātas skaņas.. vienīgā lieta, ko var darīt ilgstoši, pētīt, ko dara kaķis, un, protams, kaķi paplēst.. paijā paijā un ieķeras, labi, ka plēšamais vēl nav sācis protestēt.. bet visas lietas patīk labāk, ja tiek nēsāta rokās... citreiz viņai vēl nepatīk, ja nēsātājs nepārvietojas pietiekami ātri, tad vajag drusku paskriet tikko pēc ēšanas var ielikt arī šūpuļkrēslā, kādu pusstundu pasēdēs mierīgi un paspēlēsies noteikti.. par gulēšanu, parasti rīta pusē iet pagulēt uz stundiņu vai pusotru, pēcpusdienā uz nepilnu stundiņu, ja laika dēļ paliekam iekšā, vai arī ilgāk, ja ejam pastaigā, ratos ir labs miegs. bet ir arī dienas, kad tiek gulēts 3-4 reizes, bet tad īsais miegs uz 20 minūtēm. parasti ap 9ņiem iet uz nakts guļu, bet vēl joprojām katras 4 stundas naktī ceļas paēst.
Pievienots 15. jūn 2009 08:23

Anonīms

jā, manējā arī vairs nomālu diendusu neguļ, pat laukā guļ labi ja 30 min.un visu laiku grib uz rokām un protams arī laukā pieprasa savas tiesības negulēt ratos. Kā ir ar jūsējiem, vai mazuļi grib rāpot? Man daktere visu laiku saka, ka jārāpo un jāmāca rāpot, bet nu nekādi viņa man negrib to darīt. Tikai guļ uz vēdera un veļas, tas viņai sanāk diezgan braši, bet rāpot nē
Pievienots 19. jūn 2009 16:48

pigozne

Jā ar tām gulēšanām tā ir ka pasnāpuļo pa dienu kādas 3 reizes pa 20 min,vienigais laukā tad var nogulēt no 1-2,3 stundām,bet ar kā kuru dienu,a nakti ejam čučet    ap 10;00 un celamies est kados 5,6 no rita un guļam vel lidz kadiem 9;30.un ņemtie jau vajag  oi,oi ,oi,jo ātri vinam viss apnik.Rāpot cenšas,bet vēl nesanak,dupsi ceļ uz augšu,bet uz priekšu netiek,bet gan jau ar laiku bus ok.
Pievienots 19. jūn 2009 21:47

Anonīms

Mēs piedzimām 2008.g.19decembrī agri no rīta 03.50 3.540kg un 53cm
Pievienots 16. jūn 2009 10:03

Atbildēt komentāram

Lululūjā

Mans mazais piedzima 2008.g. 19.dec. 9:32
Pievienots  5. dec 2010 20:49

Zaniite, Zii, Mrs O`Byrne

Muusu mazuliitis Shayne(Sheins) piedzima 23.decembrii 6.13 no rita, 50 cm un 3.6kg! Liigo vakaraa svineesim 6 meeneshus!!! Jau ir 2 zobinji, patiik velties no muuras uz veederu un otraadi, seedeet un raapot an veel pats nemaak...tagad neesam sveerushies un meeriijushies kaadu pusotru meenesi, bet noteikti ir jau paari 9kg un paari 70 cm!!!ljoti patiik smaidiit, kokjeteet, ljoti patiik blondiines!! pa dienu gulj kaa uznaak, pa nakti gan ljoti labi! jau ir izslimotas veejbakas, taa kaa tas ir aiz muguras!!! nu vispaar ljoti zjiperiigs puika!!!
Pievienots 19. jūn 2009 23:21

Atbildēt komentāram

nu ja

caw daciit - caw zaniit sveikas citas nezinaamaas mees piedzimaam 4jaa decembrii 11.18 55cm un 4150g .. mums nav pagaidaam neviena zoba toties mees smuki seezham un darbojamies ar rokjeleem .. sevishkji muus interesee visu cilveeku pirksti .. tie tieshaam ir apbriinas veerti
Pievienots 20. jūn 2009 10:55

Atbildēt komentāram

1. 1
  2. 2
  3. »

LAPAS KARTE