Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Domubiedri

Energètiskais Vampirs

Visà pasaulè ir shie parastie cilvècini,kas zog mùsu energiju,kas zina un ir bijushas saskarsmes ar shiem parazitiem ,pastàsties,kà jùs tiekat ar viniem galà,it visgrùtàkajàs sitàcijàs ,kà gimenè!
Es nesen pati atklàju ,sapratu,ka mùsu gimenè ir shàds cilvèks,un ir sava màksla ar vinu sadzivot un nnodarot sev pài! Un tàpèc ,man ir svarigi uzzinàt Jùsu domàs un ricibu!Paldies !

Ievietots 9. mai 2013 12:42

Ieraksti komentāru
Secība:

xxx17

oo man majas arii ir viens tads..es vispar esmu nesavaldiga tapec neko labu neieteiksu...un nezinu kaa ar to ciinities..varbut tiesi otradi necinities...
Pievienots  9. mai 2013 12:54

Atbildēt komentāram

**Sniegpārsliņa**

Nezinu vai taisnība, bet kādreiz teica, ka vajag sev pie apģērba piespraust saspraudi, tad nevarēs vampīrs nozagt enerģiju. Nu kaut vai kkur krūšturim pie lencītes piespraust
Pievienots  9. mai 2013 14:09

Atbildēt komentāram

Danna

Dziednieks A.Tiltiņš iesaka
Enerģētiskā vairoga celšana:

Domās izveidojiet ap sevi enerģētisku vairogu vai ekrānu, it kā austu no plānas, bet ļoti izturīgas gaismu izstarojošas matērijas. Tā var būt sfēra, pus sfēra, aplis vai siena dažādās krāsās - zeltīta, sudrabota, gaiši zila, zaļa vai violeta. Un atcerieties pašu galveno priekšnoteikumu: jo jūs esat mierīgāks un pārliecinātāks sevī kad, jums ir kontakts ar vampīru, jo aizsargātāks jūs esat. Savu spēku stiprināšanai palūdziet aizsardzību (brīvā formā) arī savam sargenģelim.

Nebaidieties no ļaunuma:,

Visbiežāk vampīri un melnās maģijas izmantotāji panāk savu mērķi tāpēc, ka cilvēkiem ir māņticīgas bailes no viņu spējām un tādā veidā paši vairo viņu reālās iespējas jums kaitēt. Tādā veidā enerģētiskie zaglēni un sīkie kaitnieki jūsu acīs izaug līdz varenu milžu apmēriem. Samaziniet savā apziņā atbaidošā tēla apmērus: iedomājieties, ka enerģētiskais vampīrs attiecība pret jums ir tikai sīks pundurs kurš nekādi nespēs kaitēt. Katreiz kad jums ar viņu jasatiekas vai kad jūs domājat par attiecībām ar to, skatieties uz viņu no augšas, un saglabājiet savā apziņā jaunos spēku samērus.

Vēsuma terapija:

Ja enerģijas zadzējs rīkojas neatlaidīgi, patstāvīgi jums izsūdz savas bēdas, problēmas ar veselību un citas savas dzīves likstas un kā jau minēts augstāk pats neko neuzsāk, lai rastu risinājumu šīm lietām, tad ļoti efektīvs paņēmiens aizsardzībai, no šā cilvēka mēģinājumiem rast savu problēmu atrisinājumu uz jūsu enerģijas rēķina ir vēsuma terapija. Jūsu attieksmei pret tādiem cilvēkiem nav jābūt cietsirdīgai vai vienaldzīgai, bet gan vēsai. Esiet gatavi, pēc jūsu attieksmes maiņas uz attiecību pasliktināšanos vai pat pilnīgu to saraušanu ar energētisko vampīru. Tomēr tas ir labākais risinājums jums abiem. Jūs būsiet aizsargāts, bet vampīram nāksies meklēt citu upuri vai iemācīties iegūt enerģiju ar normāliem paņēmieniem

Visvienkāršākais veids kā normāli iegūt enerģiju ir pozitīvas emocijas. Kaut nu mums visiem to būtu vairāk...

Man arī bija tieši tāda pati situācija,pielietoju šos padomus un viss ir ok.Lai veicas!
Pievienots  9. mai 2013 14:59

Atbildēt komentāram

aless

Lasot Tiltina rakstu,redzu pilnu bildi par pagàtni un vampira attieksmi pret mums,mès mainijàmiesbijàm vienaldzigi pret vinu un vina mùs lika mierà! Bet dzive nebeidzàs,nàk nàkoshie teàtra gabali no chi cilvèka, un bèrni mùsu pa vidu, iet runa par VIRAMTI! Lai Dievs dod mums veselo sapràtu un milestibu sirdi!  Liels paldies Jums visiem par atbalstu!
Pievienots 10. mai 2013 09:21

Ksenija42

Man reiz bija puisis - Enerģētiskai vampīrs. Īstenībā ir ļoti grūti cīnīties, jo viņi mēdz izmantot mūsu vājības, un viņi tās ļoti labi pārzina. Zinu, ka saskarsmē ar tādiem cilvēkiem palīdz, ja kabatās ir sabērts svētīts sāls- trīs šķipsnas. Vēl... sarunās ar viņiem ir jābūt savā garā un pārliecībā ļoti stipram. Līdz ko tu sabrūc, vai izplūsti asarās, vai dusmās, tā tava enerģija aiziet pie viņa...
Galvenais jābūt savā nostājā pārliecinātam un spēcīgam. Var arī iedomāties, ka tev apkārt ir aizsarglauks, vai vnk lūgt augstākajam spēkam aizsardzību. Vēl palīdz ja tu skaiti pie sevis vārdus: " piedod un atbrīvo" jo iespējams tava saskarsme ar šādu cilvēku ir karmiska.
Pievienots  9. mai 2013 15:47

Atbildēt komentāram

aless

Jà es zinu ,ka tà ir karmiska,un paldies dievam ,ka man deva sapràtu un màcities,saprast un piedot, Esmu 100 reizes jau piedevusi! sanàk ari uzspràgt ,jo cik tad var ....
paldies !!!!
Pievienots 10. mai 2013 09:25

Zoe

viņi taču "pārtiek" no kaut kādām mūsu emocijām. visbiežāk-negatīvajām,novedot cilvēku līdz tādam stāvoklim. secinājums- ar tādu cilvēku vairs nesaskarties vai ignorēt viņa provokācijas. 
ja šis cilvēks ir ģimenes loceklis ,tad jālūdz Dievam par šo cilvēku,lai šī psiholoģiskā parādība pazustu. ne tikai,lai jums neciestu no viņa,bet lai šis cilvēks būtu vesels-garīgi un psihologiski. citas izejas es neredzu. jo blakus tādam cilvēkam pats saruksi...
Pievienots  9. mai 2013 18:03

Atbildēt komentāram

aless

Paldies!
Pievienots 10. mai 2013 09:27

Līga Līga

Pārvācos dzīvot uz citu valsti. Man kaut kā ļoti palīdz apziņa, ka tas cilvēks ir ļoti tālu. 
Kamēr nebiju pārvākusies, centos visu ikdienu iekārtot tā, lai sanāk mazāka saskarsme ar šo cilvēku, ja sanāca strīds, teicu:"Jā, labi, darīšu kā Tu saki", bet darīju tik un tā, kā man vajadzēja.
Pievienots 10. mai 2013 06:38

Atbildēt komentāram

aless

Nevaru pagaidàm pàrvàkties,ekonomiski nau iespèjams,bet esmu liela optimiste un brinumainà kàrtà visu piedodu,bet ir vajadzigs savs laiks, grùti ienist cilvèku un piedot,ai cik grùti, to daru savas gimenes labà ,vira labà!
Paldies par atbildi!
Pievienots 10. mai 2013 09:29

LAPAS KARTE