Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Svētki, izklaides, jautrība

Kāzu muzikanti Kurzemē

Var kāds ieteikt labus kāzu muzikantus par pieņemamām naudiņām? Vēlams no Kurzemes, jo kāzas plānojas Jūrkalnē. Paldies!

Ievietots 3. mai 2013 09:08

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Latika

Persiku raketes - pie viņiem kičigi dancojas....darbojas Kurzemē.
sameklēt var caur draugiem.lv (tā arī ierakstot - Persiku raķetes vai the peach rockets)
Pievienots  3. mai 2013 09:24

Atbildēt komentāram

Kreimene79

Labdien! Varu ieteikt savu vīru. Viņš ne tikai spēlē, bet arī dažādi izklaidēs un būs lielisks palīgs vedējiem. sazināties varat ar viņu caur draugiem vai zvanot, profilā ir norādīts arī telefona nummurs.Viņu sauc Artis Ābele.
Pievienots  4. mai 2013 05:47

Atbildēt komentāram

rullite

Tā kā esmu no Jūrkalnes, tad varu ieteikt Aināru Dūdiņu, vietējais muzikants. Draugiem.lv ar var atrast. Spēlē visās vietējās ballēs un ne tikai. 
Pievienots  4. mai 2013 06:35

Atbildēt komentāram

Mōnija

Jā, Dūdiņš tiešām tīri labs
Pievienots  5. mai 2013 16:14

Rebekka

Sveika!
Mūsu kāzās spēlēja kolosāli muzikanti, tas bija pirms 3 gadiem, maksāja 160 ls. Viņi ir divi vīrieši, viens ir, kas kādreiz spēlēja grupā Credo, ja nemaldos uzvārds ir Krūms, otrs ir Ulda Marhilēviča brālis. Nu vienreizēji, kolosāli, jautri muzikanti, es iesaku - nenožēlosiet! Ja ir interese, tad varu konkrētāk noskaidrot viņu kontaktus. 
Pievienots  4. mai 2013 06:39

Atbildēt komentāram

Ilze Liii

Varbūt ir sanācis jau noskaidrot kontaktus?
Pievienots 20. jūn 2013 12:08

Anemone@

Iesaku Uģi Jēkabsonu, kas darbojas grupā Mr.Rally, viņi ir spēlējuši kāzās tieši Jūrkalnē, kaut kur vēl albumā tas redzams viesu namā
var atrast draugiem.lv, facebook Jaunajā gadā vēl liepājā spēlēja viņi vienā ballē, nesen Saldū
Lai veicas
Pievienots  4. mai 2013 07:45

Atbildēt komentāram

SMAILīte

Paldies visiem par info, sazvanījos ar Aināru Dūdiņu, viņš muzicēs mūsu kāzās  
Pievienots 25. jūn 2013 13:36

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE