Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Skaistums & veselība

Teroriste Mirdza

Matu taisnošana ar keratīnu

Esmu daudz lasījusi internetā par keratīna taisnošanu, un cik tas ir labi un veselīgi, ka turas ilgi utt. Bet gribētos dzirdēt reālu pieredzi no kādas, kas šo procedūru ir veikusi.
Saprotu, ka vajadzīgi speciāli līdzekļi matu kopšanai pēc procedūras, bet kaut kur lasīju, ka vajadzīgs arī īpašs taisnotājs, bet mani tas mazliet mulsina - kāpēc matiem, kas tiek iztaisnoti ar keratīnu ir vajadzīgs atsevišķs taisnotājs....

Būšu pateicīga par visam atbildēm!

Ievietots 28. apr 2013 18:01

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

pecinja33

Sveika, es so proceduuru meginaaju maajas apstaaklos ar rezultaatu nesmu 100% apmierinaata. Tapat ir pec matu mazgasanas jataisno. Var jau buut ka salonaa citaadaak. Iesaku tev pameginat tu tacu neko nezaudeesi  
Pievienots 28. apr 2013 19:26

Atbildēt komentāram

morisdonna9

Pievienots 22. sep 06:11

pupupupu

nevajag atsevišķu taisnotāju, vajag speciālu šampūnu.
tas katrai ir individuāli, domājams. keratīns nav nekāds brīnumlīdzeklis, kas iztaisnos matus un tad pusgadu vari aizmirst par taisnotāju. ja ir kāda loka kas traucē to var iztaisnot. man personīgi liekas, ka mati tomēr tagad, kad keratīna efekts it kā ir beidzies izskatās labāk, nekā kad tas vēl bija matos. varbūt nebija kaut kas pareizi izdarīts, bet man tos mēnešus likās, ka mati ir netīri, pat pēc mazgāšanas. 
Pievienots 28. apr 2013 19:37

Atbildēt komentāram

Teroriste Mirdza

Es biju dzirdējusi, ka pēc keratīna mati var palikt vēl nepakalusīgāki. Tieši tas mani attur no izmēģināšanas.

Tā kā mati man problemātiski - jāmazgā katru dienu, jo ātri taukojas (citreiz izlīdzos ar kādu sauso šampūnu), gribēju vismaz vienu procedūru no rituāla "izmest", proti, to mūžīgo taisnošanu, jo mati ir gari....
Pievienots 28. apr 2013 19:47

pupupupu

arī mani mati ir līdz pus mugurai, bet ir taisni tā pat. kretīnu liku, lai tie kļūtu mazliet paklausīgāki, taču man nepatika, ka tie izskatījās kā pielīmēti pie galvas lielāks efekts noteikti ir tām, kurām mati ir čirkaini, bet arī taisniem matiem keratīns nenāk pa ļaunu. man vismaz viņi mazāk krita ārā. bet tā varu teikt - pamēģināju, nebija slikti, bet otrreiz nelikšu
Pievienots 28. apr 2013 20:01

Teroriste Mirdza

Laikam tomēr jāpamēģina būs, sliktāk būt jau vairs nevar
Pievienots 28. apr 2013 20:15

skangalīša

es jau ar keratinu draudzeejos kadus 4 gadus toccna. savu dziivi nevaru iedomaties bez taaa....man mti nav rullaini, bet puukaini...un keratins perfekti nogludina, mati miiksti, veseligi, spidiigi. (man ir blondi, saka, ka uz blondiem labak turas), es atjaunoju apmeeram 10 meenessos reizi.
sakuma es ari lietoju specialos sampunus, bet ar laiku atklaaju, ka nekas nemainas ari lietojot parastos...matini gludi un smuki. pec mazgasanas izpussu ar feenu un kaaa no frizeetavas iznakusi
zinu, ka viedokli dazaadi, bet es tikai par.....varbut nav dikti labi matiem, bet vai katru dienu taisnojot ir labaaak? lai gan saka jau ,ka keratins ir kaa vitamins matiem.....nu par to es nennemos spriest.
man matu pannna nav iesleegta jau sen sen....nevienu reizi nav naacies lietot kops keratina.

bet zinu, ka vini ir vairaaki veidi....tas ko lieku es tas ir BRAZILIAN KERATIN....tur ir jaaskataaas, jaruna ar meistari. man viena normaali apsmauca nopleesa bargu naudu a ielika kautko citu...pec pirmas mazgasanas bija jau araaaa. pec brazilian es varu mazgaat kaut ar velllas ziepeeeem, viss turas vismaz 10 meenessus
Pievienots 28. apr 2013 20:29

Atbildēt komentāram

Teroriste Mirdza

Lieliski, paldies par padomu!!
Pievienots 29. apr 2013 03:32

Madlēna

Cik tev izmaksāja 1 keratīna reizes ielikšana?
Pievienots 22. sep 2013 10:57

domīgā

Es keratīnu esmu likusi nu jau 3 reizes. Pirmā man patika, bet izmēģināju citu salonu. Šis man patika daudz labāk un arī efekts tieši tāds, kādu vajag.
Man ir ļoti smalki mati, līdz ar to mēdz stāvēt katrs uz savu pusi, iegulēties utt. Es keratīnu sāku likt dēļ matu īpatnībām un tāpēc, ka dzīvoju vietā ar lielu piesārņojumu un gaisa netīrību, jo matus obligāti jāmazgā katru dienu. Tad nu gribot pasaudzēt, es viņus nežāvēju ar fēnu, bet ieliekot keratīnu žūst dabiski un izskatās lieliski.
Es lietoju speciālo šampūnu (šampūns + balzāms kopā ir 16Ls), bet nu ar viņu pietiek 2-3 mēnešiem (pat mazgājot katru dienu).
Pievienots 29. apr 2013 06:51

Atbildēt komentāram

Teroriste Mirdza

Kādu keratīnu tieši Tev lika?? Ja protams nav noslēpums
Pievienots 29. apr 2013 13:52

domīgā

Pirmais, kuru liku bija "Global Keratin". Salonam nosaukumu neatceros, bet bija Kr.Barona 19.
Otro liku keratīnu „Natura Keratin” salonā „VITA STILE” (Kr.Barona 45?). Kā jau teicu, šis man patika labāk. Turās matos ilgi, es vienkārši lieku ik pēc 3 mēnešiem, kad esmu LV, jo nav variantu kā tikt savādāk.

Pievienots 29. apr 2013 15:03

Teroriste Mirdza

Liels paldies Tev, Ieva!!
Pievienots 29. apr 2013 18:07

hah

Esmu lietojusi, neko sliktu nevaru teikt.  
Pievienots 29. apr 2013 08:09

Atbildēt komentāram

rudzupuķe

man keratīns bija pagājušajā vasarā. Tikai labas atsauksmes. Kaut kur jābrauc uz vairākām dienām vai teltī jānakšņo vai peldēties sagribas...un pēc visām šīm izdarībām mati paši izžūst un paliek taisni, nekādu pūku nebija!! Turējās kādus 3 mēnešus, tad gan pamanīju, ka jau izgājis. Speciālus šampūnus neizmantoju. Taisnoju tikai uz lieliem pasākumiem un lielām ballītēm!! 
ir doma, ka uz šovasaru arī likšu keratīnu!!
Pievienots 29. apr 2013 10:33

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE