Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.66667/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Svētki, izklaides, jautrība

Konkursi un loterijas

Sveiki! 
Intereses pēc - cik bieži jūs piedalieties kādos konkursos/loterijās? Vai sanāk arī ko laimēt? 
Itkā jau visu laiku notiek ļoti daudz kas. Piem. ir konkursu saits - 

kur nepārtraukti jauni konkursi parādās... 

Ievietots 9. apr 2013 18:05

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Anonīms

P.S. es regulāri piedalos, bet neko nesanāk laimēt 
Pievienots  9. apr 2013 18:13

Atbildēt komentāram

Puļķis

Es nekad vēl neesmu laimējusi 
Pievienots  9. apr 2013 18:21

Atbildēt komentāram

Anonīms

Sveiki, es vienmēr piedalos rīkotajās loterijaās , facebook lapā, tur konkursi un loterijas notiem bieži un ir iespēja laimēt foršas balvas
Pievienots 11. apr 2013 13:39

Atbildēt komentāram

Burvigaaa :D

Kadreiz ''slavenaja'' Zelta drudzi iemeginaju roku,domaju prikolam pameginat,paris reizes tik pazvaniju,nu ta neko,3117 ls salaimeju
Pievienots 11. apr 2013 20:01

Atbildēt komentāram

Anonīms

Tad jau būs vien jāturpina piedalīties Parasti tā jau ir - ja prikolam piedalies, tad kaut kas sanāk. Bet ja tiešām ceri kaut ko novinnēt, tad kā par spīti nesanāk  

Tagad taisos izmēģināt laimi te:  Bet tur jau tik daudzi pieteikušies, ka maz cerību. Bet nu vismaz prikola pēc pamēģināšu...
Pievienots 13. apr 2013 08:09

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE